הפועל רובי מסיימת את העונה הסדירה

מאת בן סער | הפועל רובי סיימה את העונה הסדירה בתיקו 0:0 עם עירוני טבריה במשחק שהיה לפרוטוקול וכך גם התנהל. מלסה: "רצינו לנצח, עם הפנים לבית שאן".

בסך הכל בהפועל רובי שפירא יכולים להיות מרוצים  מהעונה שעוברת עליהם עד כה. קבוצה שעלתה רק השנה מליגה ב' ומתמודדת על העלייה לליגה הלאומית, דרך הפלייאוף, כשעד לפני שני מחזורים הייתה יכולה גם לעלות מהמקום הראשון. אצל האדומים מחיפה עדיין מלקקים את הפצעים מהחלטת בית הדין על הרחקתו של דניאל ברק מארבעה משחקים, אך בטוחים שהקבוצה תצליח להתגבר על המכשול הזה במשימות שנותרו לה. האירוע הבולט במשחק היום הגיע דווקא מצוות השיפוט כאשר בדקה ה-60, אחד הקוונים עזב את המגרש כחלק ממחאת הקוונים כלפי איגוד השיפוט. המשחק המשיך להתנהל כאשר אין קוון בצד המגרש של הפועל רובי שפירא. בשבוע הבא תפגוש הפועל רובי שפירא את הפועל בית שאן במשחק על הזכות לשחק מול המנצחת במפגש הנוסף בליגה א' צפון בין הפועל איכסל להפועל טבריה, אם הפועל תעבור את שני המפגשים הללו, תפגוש רובי את זו שתעשה את הדרך הדומה בליגה א' דרום, והמנצחת תשחק מול זו שתסיים במקום ה-14 בליגה הלאומית.

שחקנה של הפועל רובי שפירא, גדי מלסה התראיין לחיפה ספורט לאחר המשחק: " משחק שהיה בעיקר לפרוטוקול, ניסינו לנצח  כדי שיהיה טעם לסוף העונה הסדירה אבל יצאנו בתיקו שזה בסדר ועכשיו אנחנו עם הפנים לבית שאן."
צילום: אליעד לירון.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.