לא מספיק - הפסד למכבי

מאת רובי לוי | הפסד למכבי "הנטר" חיפה מול הפועל חולון. גרגורי ורגאס בלט אצל הירוקים עם 22 נקודות, פרימן קלע 8 נקודות במשחק הבכורה 

מכבי "הנטר" חיפה הפסידה היום (שישי) להפועל חולון, במשחק שהיא תרצה לשכוח. חניכיו של עופר רחימי הציגו משחק חלש מאוד והפסידו לסגולים מחולון, 85:74. דווקא לאחר הניצחון המרשים במחזור הקודם מול מכבי ת"א, היו מי שציפו לראות המשכיות, אך משחק חלש של רוב שחקני הקבוצה שם את הירוקים שוב במצב שהפלייאוף העליון יכול לחמוק.

גרגורי ורגאס כמעט כהרגלו הגיע לעבודה וסיפק 22 נקודות, גם ווילי וורקמן הציג משחק טוב עם 11 נקודות ופעולות הגנה חיוביות, צמד הישראליים שמחון ובלייזר הציגו משחק חלק מאוד, ומכבי בסיום כאמור יורדת מנוצחת.

חיפה פתחה בחמישייה עם:
ורגאס, מנדז-ולדז, שמחון, בלייזר ופינקני.

מכבי פתחה את הרבע הראשון עם שלשה של מנדז - ולדז, גם חולון השיבו עם שלשה משלהם, דיברתולמיאו עלה מהספסל והצליח לקלוע גם הוא, היה זה רבע חלש מבחינה התקפית, שהסתיים ביתרון קל לחולון 14:11. ברבע השני מכבי עוד הובילה 18:16 עם סל בכורה של השחקן החדש ראשון פרימן, אבל חולון רצה ברבע הזה, מכבי לא ממש הייתה קיימת מבחינה התקפית, והסגולים הגדילו את הפער כל העת ברשותם של צמד הזרים, בל והולוואי, למחצית ירדה חולון ביתרון 43:31.

גם את הרבע השלישי פתחה מכבי לא טוב וחולון המשיכו להגדיל את הפער, גם כשהיה נדמה שהפער מצטמצם עם נקודות של ורגאס ודיברתולומיאו, חולון מיד הגיבו בריצה וחזרו להפרש בטוח, בל החולוני סגר רבע מעולה לקבוצתו וחולון ביתרון שיא ברבע השלישי 71:52. ברבע האחרון מכבי ניסתה, נלחמה, שמחון התעורר עם שתי שלשות והפער צומק ל-77:69, למכבי הייתה הזדמנות לצמק עוד, אבל פספוסים של ליי אפים פשוט לא הצליחו לירוקים, חולון מנגד הצליחה לשמור פער סביר מהירוקים ולנצח בסיום 85:74.

מכבי "הנטר" חיפה קלעו: ורגאס 22 נקודות, 4-5 לשלוש, דיברתולומיאו 13 נקודות, וורקמן 11 נקודות ו7 ריבאונדים, פרימן ושמחון 8 כ"א, בלייזר 5 נקודות ו-7 ריבאונדים, פינקני 4 נקודות, מנדז-ולדז 3 נקודות.

צילום: מנהלת ליגת העל בכדורסל.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.