בלוז לבלייזר

מאת בן סער | מכבי "הנטר" חיפה משיגה ניצחון משמעותי על מכבי ראשל"צ במשחק קשה ובזכות מחצית שנייה מצוינת. הצטיינו- עוז בלייזר ו-וויל גרייבס. רחימי: "בלייזר הוא הקפטן שלי" 

מכבי חיפה ידעה שזה לא יהיה פשוט מול הקבוצה אותה ניצחה בקושי בהארכה רק לפני חודש, קבוצה שהביסה את הפועל ירושלים במחזור הקודם, אך חניכיו של עופר רחימי הראו המון אופי וניצחו 88:71. עוז בלייזר עם מחצית שנייה מדהימה הצטיין עם 23 נקודות ו-13 ריבאונדים, גם גרייבס עם 20 נקודות ו-ורגאס עם 15 נקודות ו-10 אסיסטים כהרגלם לאחרונה הגיעו לעבודה. הניצחון הזה מציב את החניכים של רחימי במקום ה-7 עם אותו מספר נקודות כמו של הפועל ת"א במקום ה-5 והפועל ירושלים במקום ה-6.
צילום: מנהלת הליגה.
מכבי פתחה עם: ורגאס,פינקני,בלייזר,שמחון ומנדז-ולדז את המשחק.

הרבע הראשון נפתח לא טוב מבחינתה של מכבי שכבר פיגרה 15-5 אך אז, עשתה ריצה של 12-0 וחזרה למשחק. הרבע הסתיים בשוויון 17-17 וויל גרייבס בלט עם 6 נקודות ומשחק טוב בהגנה שהתייצבה לקראת סוף הרבע.

הרבע השני שוב התחיל לא טוב מבחינתם של הירוקים שהרבו להחטיא זריקות אך חזרו לעצמם בהמשך בעיקר בזכות הריבאונדים שלקחו גם בזריקות החופשיות והתעוררות של ורגאס והמחצית מסתיימת  בשוויון 38:38- בלטו ברבע השני וורקמן ובלייזר במשחק הגנה משובח.
את הרבע השלישי פתחה מכבי טוב, לראשונה במשחק כשבין היתר קווין פינקני נזכר שהוא משחק כאשר קלע נקודות ראשונות ולקח כמה ריבאונדים חשובים. הרבע הסתיים ביתרון של מכבי 65:55 בסל עם הבאזר של ורגאס- בלט וויל גרייבס שקלע 3 שלשות ברבע.

כנראה שהיתרון גרם לשאננות מסויימת אצל חניכיו של עופר רחימי שפתחו את הרבע הרביעי לא טוב והרבו להחטיא בעיקר ורגאס שנראה כבר עייף. רחימי לקח פסק זמן והכניס את דיברתולמיאו שהפיח רוח חיים בקבוצה שחזרה לקלוע. עוז בלייזר באחד הרבעים הטובים שלו העונה ושני "אלי-הופ" הוביל את הקבוצה והמשחק מסתיים בניצחון אדיר 88:71.

קלעים מובילים במכבי: בלייזר 23 נקודות ו-13 ריבאונדים, גרייבס 20 נקודות, ורגאס 15 נקודות ו-10 אסיסטים, דיברתולמיאו 10 נקודות ופינקני 8 נקודות.

מאמן הקבוצה עופר רחימי אמר בסיום המשחק: "ראשון באו יותר אגרסיביים מאיתנו, אני שמח שבהמשך החזרנו להם באגרסיביות וקיבלנו החלטות טובות בהתקפה, השחקנים קלעו כמה קליעות קריטיות ולא פשוטות שתרמו לנו לשטף שלל המשחק והכניסו אותנו למומנטום, אני מקווה שרוממה תהיה המבצר שלנו גם בעתיד, בלייזר הוא הקפטן שלי ואני מאמין שהחיבור שלו ושל מכבי חיפה הוא חיבור מצוין."

וויל גרייבס התראיין בסיום לחיפה ספורט ואמר: "המחצית הראשונה שלנו הייתה חלשה, במחצית השנייה חזרנו לעצמנו והראנו המון אופי, עשינו כמה ריצות שעזרו לנו, היה לנו ביטחון אחד בשני, אנחנו תמיד רוצים לשחק חזק וטוב בבית מול הקהל שלנו, לשמח אותם ולתת להם להנות".
אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.