סוכנו של קליין: "קיים סיכוי ממשי"

מאת רובי לוי | מקס הגמאייר סוכנו של המגן האוסטרי, פלוריין קליין, מאשר לחיפה ספורט כי המגן קרוב להצטרף לירוקים, השחקן יגיע להתרשמות בישראל בקרוב 

כאמור סוכנו של המגן הימני פלוריין קליין, מקס הגמאייר מאשר שהשחקן קרוב לסיכום במכבי חיפה, ובשיחה עם חיפה ספורט אמר: "יש סיכוי ממשי שהמהלך יצא לפועל וקליין יצטרף למכבי חיפה". עוד אישר הסוכן כי השחקן צפוי להגיע בקרוב לישראל על מנת להתרשם מישראל בכלל ומחיפה בפרט.

פלוריין קליין האוסטרי, בן ה-30, שהחל מ-2012 שיחק באוסטריה וינה שלוש שנים, משם עבר לרד בול זלצבורג, זכה בדאבל ב-2013/14. בתום אותה עונה, הצטרף לשטוטגרט הגרמנית בחוזה לשלוש שנים, החוזה כאמור מסתיים העונה והשחקן רשאי לחתום בכל קבוצה שיחפוץ.

כעת לאחר שנדמה כי קליין יצטרף למכבי חיפה, קו ההגנה של מכבי לקראת העונה מתחיל להתבהר, אליסון דוס סנטוס שסיכם אך טרם חתם וגארי קגלמאכר אמורים למלא את תפקיד הבלמים, כאשר לאחר שיסגרו את העברתו של קליין, יתמקדו במועדון במגן שמאלי, כאשר השם החם הוא אופיר דווידזאדה אותו רוצה גם מכבי תל אביב.

בחלק הקדמי למעט עומרי אלטמן שע"פ מקורבים, סיכם את תנאיו בקבוצה, אין יותר מידי חדש. הפציעה של מאור בוזגלו די טרפה את הקלפים, וכעת במכבי ינסו לעשות מהלך לכיוונו של עומר אצילי שמחוזר גם הוא על-ידי מכבי ת"א והפועל באר שבע. ליאור רפאלוב שגם שמו הוזכר לא מעט אמר לסביבתו כי כרגע הוא עדיין לא מעוניין לעזוב את בלגיה ולשוב לישראל.

הגמאייר (משמאל) וקליין (מימין) בחתימה בשטוטגרט. צילום: שטוטגרט האתר  הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.