מסוכנין להם

מאת בן סער | למרות שברוב דקות המשחק הייתה עדיפה, מכבי חיפה "מצליחה" להפסיד בפעם השלישית העונה לבני סכנין, הפעם 1:0. מכבי במקום ה-6 מרחק 4 נקודות מסכנין. לוזון: "סיכומים נעשה בסוף" 

כפי שזה נראה, הירוקים בפלייאוף הלא נכון, אחרי שני ניצחונות רצופים בסמי עופר הגיע שוב הפסד שגורם לתהות האם הקבוצה הזו ראויה להופיע באירופה בשנה הבאה? סכנין מצידה מנצחת כבר בפעם השלישית העונה את חיפה והופכת להיות רשמית ה"סוס השחור" שלה. גיא לוזון העלה הרכב בעל אופי התקפי עם החזרתם לחוד של אלירן עטר ועומר דמארי כאשר גם קהת חזר בקישור. בהגנה שי בן דוד המשיך לקבל את הקרדיט בעמדת המגן השמאלי ואילו ריאן פתח על חשבונו של אוילפסון המאכזב כמגן ימני כאשר קגלמאכר הוסט לעמדת הבלם- עמדה עליה בונים עליו במכבי לעתיד . 

הירוקים היו עדיפים במחצית הראשונה אך לא הצליחו לתרגם את ההזדמנויות שהיו להם לשערים. אלירן עטר היה קרוב להעלות את הירוקים ליתרון כאשר קיבל כדור ברחבה ובסיבוב בעט סנטימטרים מהקורה, דקה אחר כך, ואצק קיבל כדור מחוץ לרחבה, התקדם ובעט כדור חזק אותו הדף קנדיל לקרן. בדקה ה-26 התקפה יפה של מכבי עם צירוף מסירות נהדר שמגיע לורמוט שהגביה את הכדור לרחבה וקהת מזוית קשה בעט וולה לרשת החיצונית. סכנין הגיעה להזדמנות היחידה שלה במחצית בדקה ה-41 כאשר הרחקה לא טובה של ההגנה הגיעה לוונדרסון שבעט חזק מחוץ לרחבה, אך גלזר היה ערני והדף לקרן.
צילום: ראובן כהן - האתר הרשמי.
מכבי פתחה את המחצית השניה באותה צורה שפתחה את הראשונה, דקה בתוך המחצית ושוב צירוף מסירות נהדר והגבהה שמצאה את קהת חופשי שבחצי בעיטה חצי עקב כמעט כבש, אך הכדור חלף ליד הקורה. דקה אחרי איבוד כדור שערורייתי במרכז המגרש הוציא את סכנין למתפרצת שבסופה יובל אבידור התקדם ובעט פצצה מתוך הרחבה לרשתו של גלזר -1:0 לסכנין , בניגוד גמור למהלך המשחק. גיא לוזון ניסה להגיב למשחק והכניס את עמית זנטי ואיתן וולנבלום על חשבונם של ואצק וקהת החלשים. בהמשך הכניס גם עוואד על חשבונו של דמארי- אותו עוואד, קיבל כדור אדיר מוולבלום ובעט מהאוויר פנימה , אך השחקן היה בנבדל ברור והשער נפסל. מכבי המשיכה להחמיץ הזדמנויות כאשר בדקה ה-73 איתן וולבלום שמאז שנכנס בהחלט הראה כמה מהלכים יפים, הגביה כדור קשתי מהצד ועטר נגח מקרוב מעל השער. סכנין עוד הצליחה להגיע לשתי הזדמנויות מול השער של גלזר אך לא כבשה והמשחק הסתיים בעוד הפסד עגום בסמי עופר. בשבוע הבא תצא מכבי חיפה למשחק חוץ במושבה מול מכבי פ"ת וכפי שזה נראה כרגע, אין לה יותר מדי לה לצפות לאחר עוד ערב בינוני ולא מוצלח.

מכבי חיפה: עומרי גלזר, אסמעיל ריאן, גארי קגלמאכר, דקל קינן, שי בן דוד, יניב בריק, קמיל ואצק (עמית זנטי, 62), רועי קהת (איתן וולנבלום, 56), גילי ורמוט, עומר דמארי (מוחמד עוואד, 68) ואלירן עטר.

המאמן גיא לוזון אמר בסיום: "סכנין שיחקו צפוף והיה קשה מול הצפיפות שלהם, אני לוקח האחריות על ההרכב שבחרתי אך ראו שהשחקנים רוצים, פשוט לא עבד, אם בעונה שלמה זאת היכולת שלנו, כנראה שאנחנו לא מספיק טובים ונדע להסיק את המסקנות אך היום, השחקנים באמת נתנו את כל כולם. גם שניצחנו את בית"ר, לא הצהרתי על מקום רביעי. סיכומים נעשה בסוף."

על אלירן עטר ועומר דמארי אמר לוזון: "עומר ואלירן חזרו מפציעה ואין הוקוס פוקוס בכדורגל אבל ברור שציפיתי ליותר."

על הקהל הירוק אמר לוזון: "התגובה של הקהל לשחקנים בסיום המשחק מובנת, הקהל מאוכזב וכך גם השחקנים."

צילום: ראובן כהן - האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.