הפסד למכבי - האליפות מתרחקת

מאת רובי לוי | מכבי חיפה מפסידה להפועל כפר סבא גם במשחק השני והאליפות מתרחקת מרמת אלון. חיים קסל: "בטוח שאפשר לחזור" 

הפסד שני ברציפות למכבי חיפה בסדרת הגמר של הפלייאוף על האליפות, הירוקות אירחו הערב (שני) ברמת אלון את הפועל כפר סבא שהגיעה ביתרון 1:0 לאחר שניצחה במשחק הראשון, ולא יכלו לכפר סבאיות שפשוט באו מוכנות יותר, מרוכזת יותר ורוצות יותר. כעת המשימה של בנות הכרמל קשה הרבה יותר, שעה שכפר סבא זקוקה רק לעוד ניצחון אחד כדי לקחת את כתר האליפות ממכבי.


את המשחק הערב ניצחה הפועל כפר סבא בצורה משכנעת בתוצאה 3:0 (18/25 22/25 20/25), עם משחק הגנה משובח ושליטה מוחלטת בכל שלושת המערכות. אנדרושנקו עם 13 נקודות הובילה את שחקניות מכבי חיפה, בצד השני הצטיינה גלית דבש עם 11 נקודות אבל גם עם עבודת הגנה מעולה. המשחק הרביעי יערך בכפר סבא ביום רביעי הקרוב.

המערכה הראשונה הייתה צמודה ואף קבוצה לא הצליחה לפתוח פער, כפר סבא הייתה ראשונה לפתוח פער כאשר עלתה ליתרון 16:12 שהספיק להם עד הסיום ו-25:18 לכפר סבא במערכה הראשונה, אתה המערכה השנייה מכבי פתחה טוב יותר ועלתה ליתרון 11:8, בשיוויון 16, כפר סבא הפכה את התוצאה ועלתה ל-20:16, מכבי לא הצליחה לסגור את ההפרש וכפר סבא ניצחה גם את המערכה השנייה בתוצאה 25:22 ועלתה ל-2:0, במערכה השלישית מכבי פשוט התפרקה וכפר סבא ניצחה בקלות את המערכה, מכבי עוד צימקה את הפער לקראת סיום המערכה, אבל טעויות לא מחוייבות נתנו לכפר סבא את המערכה עם 25:20 ניצחון חלק של 3:0, ומרחק של ניצחון אחד מאליפות.

חיים קסל מנהלה המקצועי של מכבי חיפה אמר בסיום: "כפר סבא רצו יותר, שאתה לא עושה הגנה טוב ואין אנרגיות, הקבוצה השנייה מנצחת אותך, אני לא יודע מה לא עובד, ננסה עד המשחק הבא לשפר, אני בטוח שאפשר לחזור, מדובר בשתי קבוצות טובות כרגע הן משחקות מצוין וזה יכול עוד להתהפך."
צילום: פייסבוק מכבי חיפה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.