הפועל רובי - חדרה, צו פיוס

מאת בן סער | לאחר ימים סוערים בגזרת האוהדים - תקשורת, בהם התנצחו הפועל רובי שפירא חיפה עם הפועל חדרה נרגעו קצת הרוחות. ויטלי גנון: "גחמות של שחקנים הרסו את החגיגה."


כזכור בשבת פרסם דובר הפועל רובי שפירא, טל פרלמן, פוסט בו הוא מלין על יחסו המגמתי של אחד מהאתרים המסקרים את הליגות הנמוכות בטענה שהוא משחיר ומלכלך עם טענות שווא את המועדון החיפאי. כמו כן, קרא לאוהדי הקבוצה לסיר את ה"לייק" שעשו לעמוד זה בפייסבוק ולשתף את זה ברשת החברתית עם הכיתוב #לא הכדורגל שלי.

יום לאחר מכן בערב החג, נערכה שיחת פיוס בין מנהל האתר לבין דובר נוסף של הפועל רובי, אייל זיו, בה הוחלט על הפסקת אש והתרכזות כל גורם בעבודתו הוא. בהמשך לטענות הפועל חדרה לזלזול של דובר הפועל רובי באוהדי הקבוצה בפוסט שפירסם עם סיום המשחק בין רובי לחדרה, העלה זיו פוסט מפייס ובו נכתב בין השאר: "בסוף השבוע יוחסה לי אמירה שעשתה הרבה הדים ועוררה הרבה כעסים. חשוב לי מאוד להבהיר שהדברים שלי התייחסו אך ורק כלפי אלו שפרצו למגרש והיכו שחקנים. אין לי דבר וחצי דבר נגד הפועל חדרה, לא נגד האוהדים שלה ובטח לא נגד העיר שלה. הנסיון להאשים אותי בגזענות הוא מגוחך ומביך. ברור לי שהאמרה שלי הייתה מיותרת ולא במקום, ונכתבה מתוך אמוציות וסערת רגשות בעקבות האירועים שקרו בסיום המשחק, ולא קשורה בכלל למשחק עצמו. העניין שלי נופח ויצא מכל פרופורציה, לכן חשוב לי להסביר את עצמי כאן באופן ישיר ובלתי אמצעי. חשוב לי שתדעו שהתכוונתי בדברי אך ורק כלפיי הפורצים למגרש ולא כלפיי אף אחד אחר. ואם מישהו אחר נפגע מהדברים שלי אני מתנצל בפניו באופן אישי."

גם שחקנה של הפועל חדרה ויטלי גנון התראיין לחיפה ספורט והתייחס לארועים שקרו לאחר שריקת הסיום: "בגדול, זה משהו שאני כועס עליו .אני באופן אישי לא התקרבתי לאזור הייתי בצד השני של המגרש. הייתה תצוגה של שני הקהלים, אווירה מדהימה ובגלל גחמות והתנהגות לא ספורטיבית של שחקנים מסוימים זה נהרס, חבל שזה מה שזוכרים."

2 comments:

  1. זה לא מה שזוכרים זה מה שאתם בתור תשקורת מזכירים כל הזמן.
    אם תפסיקו לעשות פרובוקציות כל הזמן אולי נזכה לחיות בשקט, יותר גרועים מערוץ 2.

    השבמחק
  2. מה אתה רוצה מהם יטמבל?!

    השבמחק

מופעל על ידי Blogger.