נקודת סיום

מאת אבירן אסולין | הפועל חיפה תצא הערב (ה', 19:15) למשחק חוץ מול הפועל רעננה כשנקודה תספיק לה כדי להבטיח רשמית עונה נוספת בליגת העל. פניירו ורואש הפצועים ייעדרו, כץ הזהיר את השחקנים

הפועל חיפה תעמוד הערב למבחן חשוב כשתפגוש כאמור את הפועל רעננה הקטנה מהשרון, ויודעת כי כל תוצאה מלבד הפסד תבטיח לה בוודאות עונה נוספת בליגה הבכירה. הבעלים יואב כץ הזהיר את השחקנים משאננות ודרש מהם מחויבות כדי לגמור את הסיפור ולהתחיל בראש שקט את ההכנות לעונה הבאה.

ניר קלינגר יחזור לעמוד על הקווים לאחר שקם מהשבעה על מות אימו. קלינגר שוחח עם השחקנים והבהיר להם מעל לכל ספק כי למרות החוזים שחלקם מחזיקים בהם, כולם כולל כולם עומדים למבחן עד לסיום העונה.

בפן המקצועי, לקלינגר יש לא מעט לבטים לגבי ה -11 שיפתחו הערב בהרכב עקב פציעתם של ברונו פניירו ואושרי רואש, ונראה כי אופק פישלר הצעיר יקבל את חולצת ההרכב. אפשרות נוספת היא הסטתו של דור פרץ לעמדת הבלם כשז'וליו סזאר יעלה בקישור.

גם בחוליית ההתקפה ייתכנו שינויים, ומי שצפוי לקבל את המושכות הוא מהראן לאלה, שיפתח ככל הנראה בהרכב על חשבונו של אדילסון בהייה.

לעומת זאת, פיט פלטהאוזן ימשיך ללבוש את אפודת השוער הראשון גם הערב, בעיקר כדי לא לערוך שינויים נרחבים מדי, שעלולים להוציא את הקבוצה מהפוקוס.

הרכב משוער: פיט פלטהאוזן, דור מלול, אופק פישלר, ניסו קפילוטו, שמואל שיימן, לירן סרדל, דור פרץ, מקסים פלקושנצ'קו, חנן ממן, עדן בן בסט ומהראן לאלה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.