מכבי יוצאת לפ"ת - קליין יסגור?

מאת רובי לוי | מכבי חיפה יוצאת למשחק חוץ בפתח תקווה, סאן מנחם ואיתן וולבלום יפתחו בהרכב, מאמצים לסגור מול פלוריין קליין  

מכבי חיפה תתארח הערב (שבת, 18:00), אצל מכבי פתח תקווה למשחק במסגרת הפלייאוף העליון, פיטים אזמי אמור להיות בסגל הירוקים מזה המון זמן, הבלם מארק ואליינטה לא בסגל של לוזון וזה אולי מעיד על הרצון להיפרד מהשחקן הפציע בסוף העונה. גילי ורמוט צפוי לקבל מנוחה ולא יפתח בהרכב הירוקים, מי שאמור לפתוח במקומו הוא עמית זנטי. לפי האימון האחרון איתן וולבלום הצעיר אמור לקבל הזדמנות בהרכב הראשון, גם סאן מנחם צפוי לפתוח כמגן שמאלי על חשבונו של שי בן-דוד.

במכבי חיפה עוסקים בהכנות לעונה הבאה, ולמעט הבלם דוס סנטוס שכבר סיכם אך לא חתם, מאור בוזגלו שנמצא בשיחות מול הקבוצה ועומרי אלטמן שגם מולו יש הבנות, השם החם שעליו משקיעים את מירב המאמצים הוא של המגן הימני פלוריין קליין האוסטרי, בן ה-30, שהחל מ-2012 שיחק באוסטריה וינה שלוש שנים, משם עבר לרד בול זלצבורג, זכה בדאבל ב-2013/14. בתום אותה עונה, הצטרף לשטוטגרט הגרמנית בחוזה לשלוש שנים, החוזה כאמור מסתיים העונה והשחקן רשאי לחתום בכל קבוץ שיחפוץ. סוכנו של השחקן שעד לפני כמה ימים אישר לחיפה ספורט שמתקיים מו"מ, מסרב כעת להתייחס לנושא ומבקש שנמתין בסבלנות, דבר המעיד על כך שמתרחשים דברים מאחורי הקלעים.

שחקן נוסף אותו רוצים לראות בקבוצה הוא המגן השמאלי אופיר דוידזאדה שלא מרבה לקבל דקות משחק בקבוצתו הבלגית, גם מכבי תל אביב מאוד רוצה את השחקן שעשוי להכריע בקרוב היכן ישחק, אולי במכבי יכולים לקוות שהעובדה שסוכנו של השחקן, דודו דהאן הוא גם סוכנו של המאמן גיא לוזון, ועובדה זו תגרום למגן לבחור בסופו של דבר במדים הירוקים.

ההרכב המשוער להערב: עומרי גלזר, גארי קגלמאכר, הולמאר איולפסון, דקל קינן, סאן מנחם, איתן וולבלום, נטע לביא, רועי קהת, עמית זנטי\קאמיל ואצק, אלירן עטר ועומר דמארי.
צילום: מכבי חיפה האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.