רק עוד שלושה

מאת מערכת האתר | בהפועל חיפה מחכים שהפלייאוף התחתון כבר יסתיים, בינתיים רושמים החניכים של עמיר עוזי הפסד נוסף, הפעם להפועל עפולה, יאנג היה מחוץ לסגל לאחר עבירת משמעת 

שלושה, שלושה משחקים זה מה שנותר עד לסיום העונה בליגה הלאומית והפועל חיפה שרושמת עונה לא רעה, רק מחכה שהעונה הזאת תסתיים, אמש האדומים התארחו בעפולה למפגש מול הפועל המקומית במסגרת מחזור מס' 2 של הבית התחתון בליגה הלאומית, עפולה ניצחה בתוצאה 96:71, שתי הקבוצות כבר הבטיחו מזמן את הישארותן בליגה. הפועל הציגה קבוצה על טהרת הישראלים, כאשר הזר היחיד של הקבוצה ג'אמר יאנג לא היה בסגל לאחר שעבר עבירת משמעת חמורה כרגע במועדון מסרבים להתייחס, הפועל רושמת לעצמה הפסד רביעי ברציפות, לסיום העונה נותרו עוד שלושה משחקים.

הפועל פתחה עם: פרסלני, משגב, זינדרמן, מתן וילהלם וגיא סהר.

הפועל עפולה הייתה עדיפה ברוב המשחק ברבע הראשון היא השאירה את הפעול על 12 נקודות בלבד וירדה ביתרון 23:12, ברבע השני הפועל טיפה השתפרה קלעה יותר ובמחצית עפולה הובילה, 42:31. ברבע השלישי הפועל כבר הצליחה לצמצם את הפער מעפולה ל-4 בלבד, שמצידה בריצת 14:0 השיבה לעצמה את היתרון המבטיח וירדה בסיום הרבע ביתרון 71:53, רבע רביעי היה לפרוטוקול בלבד כאשר הפועל עפולה שמרה על הפער, ומנצחת בתוצאה 96:71.

קלעים מובילים בהפועל: אביטל 19 נקודות, פרסלני 16 נקודות ומשגב 13 נקודות.
צילום: פייסבוק הפועל חיפה.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.