נקודת אפס

מאת בן סער | עירוני נשר סיימה את משחקה בעפולה בתוצאה הפופולרית שלה במשחקי החוץ לאחרונה- 0:0 מול הפועל המקומית. הקפטן אביב חדד שוב החמיץ פנדל

 ניתן לומר שמשחקי החוץ מאירים לנשר פנים יותר ממשחקי הבית שלה, רק בחוץ הקבוצה מצליחה להוציא נקודות שחשובות לה להישרדות, למרות שלאחרונה מדובר בתוצאות תיקו מאופסות. בדקה ה-68 הייתה לקבוצה של אלדד שביט הזדמנות לעלות ליתרון חשוב שנפסק לטובתה כדור עונשין מ-11 מטרים. אביב חדד לקח את ההחלטה לבעוט את הכדור למרות ההחמצה שלו מול רמת השרון לפני 3 שבועות, חדד החמיץ שוב את הכדור- בשקלול מהיר בעיטות העונשין הללו יכלו להוות שני ניצחונות שהן 5 נקודות שנמנעות מעירוני נשר, אם נכליל את שני הפנדלים בשני המשחקים הנ"ל, נקודות שהיו משאירות את נשר סופית בליגה.

בסיבוב הקודם חזרו שחקני נשר בידיים ריקות מעפולה לאחר שהפסידו שם 2:0, וגם הפעם הגיעו למשחק בידיעה שקל לא יהיה מול חניכיו של ראובן עטר. אלדד שביט העלה מערך מעובה בעורף כאשר בר איבגי חזר לעמדת המגן השמאלי ודיוויד גומז למגן הימני, טוויזר סופסל. ההפתעה הייתה בקישור כאשר נאור עבודי, שחקן שהוא באנקר בהרכב של שביט סופסל עקב החלטה מקצועית ובחוד פתח אבו ניל על חשבונו של דניס צ'ין.

במשחק עצמו היה יתרון קל לנשר שנראה שרצתה יותר ובמיוחד במחצית השניה כאשר במדי עירוני נשר בלט אמיר אבו ניל שניכר שהוא מסתדר יותר עם משטח הדשא במגרשי החוץ מאשר בבית. אבו ניל גם סחט את הפנדל שהיה יכול לעלות את עירוני נשר ליתרון בדקה ה-68, אך אביב חדד בעט את הכדור לשמיים. לאחר המשחק חדד טען שרן רול היה אמור לבעוט את הבעיטה, אך הוא יצא מספר דקות לפני כן. בהמשך נשר הגיעה לעוד מספר מצבים אך לא כבשה והקבוצה מסיימת בעוד תיקו מאופס בחוץ ומתנחמת בעובדה שעברה את הפועל נצרת עילית בזכות הפרש שערים, אך התחתית עכשיו בוערת מתמיד כאשר מכבי שעריים שבמקום האחרון רק במרחק 3 נקודות מהנשרים.

אביב חדד התראיין לחיפה ספורט ודיבר על החמצת הפנדל והמשחק: "החמצתי פעם שניה ברציפות, זה מאוד כואב אבל זה חלק מהכדורגל, היה משחק שקול של שתי הקבוצות, הגענו ליותר מצבים והיינו צריכים לנצח את המשחק, לפחות עלינו מעל הקו האדום".
צילום: פייסבוק עירוני נשר.אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.