ירוק חיוור - הפסד נוסף למכבי

מאת רובי לוי | מכבי חיפה רושמת הפסד נוסף מול בית"ר ירושלים, יכולת מחרידה של השחקנים בירוק.  דמארי נפצע. לוזון: "הקבוצה הטובה ניצחה" 

מכבי חיפה המשיכה הערב את התקופה הרעה שלה, כאשר ספגה הפסד נוסף, הפעם 33 לבית"ר ירושלים. ההפסד מסיים למכבי כמעט באופן סופי את הסיכוי המעשי להגיע למקום באירופה. לוזון בחר לעלות עם דקל קינן ושי בן דוד כבלמים, כאשר אלושי ובריק חזרו למרכז הקישור של הירוקים. במהלך המשחק נרשמו שריקות בוז לעבר אלירן עטר.

המחצית הראשונה נפתחה בשליטה של בית"ר ירושלים, שגם עלתה ליתרון בדקה ה-11 משער של עידן ורד שבעט מחוץ לרחבה באין מפריע ובית"ר עלתה ל-1:0, בית"ר המשיכה לשלוט, צכבי לא ממש הופיעה לחצי הראשון והירושלמים ירדו ביתרון 1:0.

בדקה ה-47 איבוד כדור סתמי של בריק במרכז השדה שלח את בית"ר למתפרצת, ורד עבר בקלות בתוך הרחבה, הוציא רוחב ואיבינדר דחק עם הראש את ה-2:0, גם במחצית השנייה הירוקים של גיא לוזון נראו אובדי עצות ולא סיכנו כלל את השער של בית"ר ירושלים. בדקה ה-82 נפצע עומר דמארי, ומכבי חיפה נותרה בעשרה שחקנים מכיוון שלא נותרה לה חילופים. בסיום 2:0 לבית"ר ויכולת חלשה ביותר של השחקנים בירוק שרושמים הפסד מספר 13 העונה.

גיא לוזון מאמן מכבי חיפה אמר בסיום: "ב2:0 היה לנו מאוד קשה, הקבוצה הטובה ביותר ניצחה, הייתה לנו בעיה של כושר גופני, בית"ר היו עדיפים וניצחו בצדק. כרגע השחקנים עושים את המקסימום אבל חסר לנו איזון בקבוצה שנצטרך לתקן בעונה הבאה. אין לנו בעיה של רצון, השחקנים רוצים, צריך לאזן את הקבוצה לעונה הבאה."

מכבי חיפה פתחה עם: עומרי גלזר, גארי קגלמאכר, שי בן דוד, דקל קינן, סאן מנחם, אניס אלושי (קמיל ואצק, 53), יניב בריק (נטע לביא, 49), רועי קהת, גילי ורמוט, עומר דמארי, אלירן עטר (מוחמד עוואד, 68).
צילום: מכבי חיפה האתר הרשמי - ערן לוף.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.