צעדה על גלבוע

מאת בן סער | הפועל רובי שפירא מביסה את אסי גלבוע 3-0 משערים של בן עשור, הרוש ואלקנתי במשחק בו שלטו האדומים מהפתיחה, שבוע הבא, מלחמת עולם מול המוליכה הפועל חדרה. אלקנתי: "אעשה את המקסימום" 

הפועל רובי ממשיכה להראות הצהרת כוונות לגבי הליגה הלאומית בעונה הבאה לאחר עוד תצוגה טובה בליגה, אמנם מול קבוצת תחתית בדמותה של אסי גלבוע אך בליגה הזאת אנחנו כבר יודעים שהכל יכול לקרות.
בעמדת המגן הימני פתח נועם בראון על חשבונו של יוני אוחיון המורחק וגל אלקנתי על חשבונו של עומר בוארון המורחק אף הוא. שחקניו של עודד קוטר היו נחושים יותר ויזמו ובדקה ה-24 זה השתלם- שמעון הרוש קיבל כדור בפינה השמאלית של הרחבה ובעט כדור חזק שנעצר ברשת, 1:0. הפועל המשיכה לשלוט במשחק וליזום מצבים אך המחצית הסתיימה ביתרון שער אחד.

במחצית השניה המגמה החד צדדית נמשכה ובדקה ה-48 הפועל רובי הגדילה את היתרון- שמעון הרוש, הפעם על תקן המבשל, הגביה כדור לרחבה אותו נגח שלומי בן עשור פנימה, 2:0, שער מספר 13 למלך השערים של האדומים. בדקה ה-60 מבצע גדול של גדי מלסה שהיה יכול לסיים אותו לבד אך בחר לפרגן במסירה לגל אלקנתי שכבש מתוך הרחבה, 3:0.

אותו אלקנתי התראיין לחיפה ספורט ודיבר על הניצחון ועל כך שכל פעם שהוא מקבל הזדמנות, אם בהרכב או כמחליף שעלה מהספסל, הוא מנצל אותה: "נצחון חשוב מאוד בשבילנו זה שלב שכל נקודה היא קריטית להמשך המאבק.אנחנו שמחים שהצלחנו לעשות את מה שנדרש מאיתנו ולהשאיר את הנקודות אצלנו, אני כבר הרבה שנים בליגה הזאת הייתי במאבקי תחתית וגם עליתי ליגה, אני פה לטובת המערכת ומה שידרש ממני אעשה את המקסימום".

הפועל רובי שומרת על המקום השני בינתיים ובשבוע הבא כאמור, המשחק הכי קשה ומשמעותי של הפועל רובי שפירא מול הפועל חדרה שתתמודד היום מול האחרונה בטבלה, מ.ס צעירי כפר כנא ועל הנייר צפויה לנצח ולהגדיל את הפער ל-4 נקודות בטבלה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.