מכבי חיפה הקימה מחלקת סייף

מאת מערכת האתר | מחלקת סייף הוקמה באגודת מכבי- חיפה בראשותו של מיכאל רייכמן במחלקה החדשה כ-30  ילדים ובני נוער מגיל-4 עד-18. הסייף הבולט- הראל אופק, בן-11.5 וכן 2 סייפים בגילאי 30-29, אחת מהן היא עו"ד שחף אולמן ( הבת של עו"ד הפלילסטית הידועה- תמי אולמן) לשעבר אלופת ישראל לנוער

אגודת מכבי- חיפה, החוגגת 105 שנים להקמתה, בה חברים כ-2,000 ספורטאים פעילים, הקימה מחדש מחלקת סייף חדשה (המחלקה הישנה נסגרה בסוף שנות השמונים), בראשותו של מיכאל רייכמן. רייכמן, בן-30, לשעבר סייף מצטיין במחלקת הנוער של הפועל- חיפה ומי שהשתייך לסגל נבחרת ישראל בנוער. בשנת-2004 זכה באליפות ישראל בקבוצות עם הפועל חיפה ובשנת-2008 דורג במקום השלישי באליפות ישראל לבוגרים.
עו"ד שחף אולמן. צילום: אלבום פרטי.
רייכמן, מאמן סייף בהכשרתו ממכון וינגייט, אימן בעבר במחלקות הסייף של הפועל חיפה והפועל כפר-סבא וכן במועדון עצמאי בבעלותו. הוא בוגר תואר ראשון בחינוך גופני, במכללת "אוהלו" ומורה לספורט בבית- הספר לאוטיסטים בחיפה. במחלקת הסייף, יש כ-30 ילדים ובני נוער, מגיל- 4 עד גיל-18. הסייף המצטיין הוא- הראל אפק בן-11.5, המתאמן מזה שנתיים בהדרכתו של רייכמן. בנוסף, יש עוד שני סייפים  בגילאי-29-30,אחת מהן היא עו"ד שחף אולמן, בת- 29 ( בתה של עו"ד הפליליסטית הידועה- תמי אולמן), לשעבר שלוש פעמים אלופת ישראל לנוער וזוכת גביע העולם לנוער. ספורטאי המחלקה, יתאמנו בשלושה מוקדים בעיר: במתנ"ס רמות- בגין, מתנ"ס בית- אל- שלוחת בית ספר ליאו- בק ובמתנ"ס רמות- ספיר. התחרות הרשמית הראשונה של מחלקת הסייף, תהיה אליפות ישראל לילדים ונערים לגילאי:9-15.

מיכאל רייכמן: " אני מבקש להודות לניר ענבי- יו"ר הנהלת אגודת מכבי- חיפה ולמנכ"ל רועי שווץ על האמון והפרגון. אומנם הייתי סייף בהפועל- חיפה אבל תמיד הייתי "ירוק בנשמה", אוהד מושבע של קבוצת הכדורגל מכבי- חיפה. אפשר להגיד שהגשמתי חלום אישי שקבלתי את הלוגו הירוק של אגודת מכבי- חיפה על בגדי הסייף. אני מתרגש, נערך לאתגר ומודע לאחריות המוטלת על כתפיי: להצעיד ולהביא את מחלקת הסייף של מכבי- חיפה לצמרת ענף הסייף בישראל, שסייפים מהאגודה ייצגו בעתיד את מדינת ישראל בתחרות בינלאומיות: אליפות אירופה, אליפות עולם ופסגת השאיפה- ייצוג בנבחרת האולימפית של ישראל. כמנהל מחלקת הסייף, הצבתי לעצמי מטרה נעלה – להיות מועדון סייף מקצועי ומוביל במדינה, המכשיר את הסייפים בצורה הטובה ביותר לצד הקניית ערכים וכלים, שיסייעו להצלחתם הן כספורטאים בענף הסייף והן בחיים האישיים שלהם. אני קורא לכל מי שענף הסייף קרוב לליבו, לבוא ולהצטרף אלינו- אל המותג המנצח מספר אחד בחיפה והצפון- אגודת מכבי- חיפה".
מיכאל רייכמן. צילום: אלבום פרטי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.