מכבי מול חולון

מאת רובי לוי | מכבי "הנטר" חיפה תארח מחר בצהריים (שישי, 15:45) את הפועל חולון למשחק, פרימן ושוטבין בסגל של רחימי, סוכנו של ג'וני: "לא ישבנו עם קבוצות אחרות"

כאמור מכבי "הנטר" חיפה, תארח מחר את הפועל חולון בתקווה לשמור על רצף נצחונות, לאחר הניצחון המרשים במחזור הקודם מול מכבי ת"א. רחימי יהנה מסגל מלא, למעט וויל גרייבס שכזכור סיים את העונה לאחר שנפצע במחזור הקודם. הירוקים יציגו לראשונה את צמד שחקני הרכש: ראשון פרימן ואנטון שוטבין, שיהיו בסגל למשחק.

הפועל חולון מגיעה למפגש, שהיא לא בתקופה טובה מבחינתה ומאמנה דן שמיר, בונה על הכושר הטוב של שחקנו טו הולוואי המצוין.

לקראת המשחק אמר מאמן הקבוצה עופר רחימי: "התמודדנו פעמיים העונה מול חולון ולצערי הפסדנו בשניות הסיום בשני המשחקים. אני מקווה שמחר נצליח לרשום ניצחון ביתי חשוב, כי אנחנו עדיין נלחמים על מקום בפלייאוף".

שחקן הרכש החדש אנטון שוטבין אמר: "חולון קבוצה טובה מאוד. נצטרך לבוא מפוקסים ואגרסיביים למשחק. אני אכנס לאט לאט לעניינים, אלמד את התרגילים ואת החברים לקבוצה ואנסה לתרום מה שאפשר. בשנים הקודמות שלי בקבוצה מאוד נהניתי מהאוהדים ואני מקווה שמחר נראה הרבה ירוק ביציעים".

בעניין אחר, בעוד עלו פירסומים שונים על האפשרות שג'ון דיבתולומיאו, קרוב לסיכום בהפועל ירושלים וקבוצות אחרות בליגת העל, מיהר סוכנו רז גל, להכחיש את העניין בשיחה עם חיפה ספורט: "אני מכחיש בכל תוקף מו"מ עם הפועל ירושלים. הקבוצה היחידה שנשב איתה עד לתום העונה היא מכבי חיפה. ג׳ון שחקן תחת חוזה וראוי שיתמקד בהגשמת המטרות של הקבוצה. לא ראוי ולא רציני לשבת עם קבוצות לפני תום העונה."
צילום: מנהלת ליגת העל בכדורסל.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.