לוזרים - נשר שוב סופגת בתוספת הזמן

מאת בן סער | עירוני נשר ממשיכה להסתבך ומצליחה להפסיד בביתה גם לעירוני רמה"ש שהייתה פחות טובה, אך כבשה שער איך לא, בדקה ה-90+, אביב חדד החמיץ פנדל בתווך. אלדד שביט:" לתופעה שלנו אין הסבר"

כפי שזה נראה כרגע עירוני נשר בדרך הבטוחה אל מתחת לקו האדום ואולי אפילו לליגה א'. קבוצה שלא כובשת שער שדה כבר 7 מחזורים זו לא רק קבוצה עם בעיה בחוד- זו קבוצה עם בעיה מנטלית. לעירוני נשר אין קהל גדול , אבל ישנם עשרות אוהדים ותיקים וטובים, שמובילים אותה מליגה ג', עוד מימי הפועל תל חנן, שמוותרים על מנוחת השישי עם משפחתם ומגיעים לתמוך בקבוצה על אף מצבה העגום בחודשים האחרונים, התמורה- משחקים משעממים לרוב, קבוצה שלא מצליחה לכבוש ומנגד, סופגת בדקות קריטיות ונשברת. נשר היתה טובה יותר היום במשחק אך כהרגלה, לא ניצלה מצבים ושלא כובשים,לא ניתן לנצח ולהתקדם בטבלה.

בשער של עירוני נשר פתח אופק אנטמן בהופעת בכורה העונה, לאחר שטל בומשטיין שוערה הראשון של הקבוצה נפצע בחימום . אין יותר מדי לכתוב על המחצית הראשונה שהייתה כמעט נטולת מצבים,  נציין שעירוני נשר שלטה ברובה וניסתה ליצור מצבים אך ללא הצלחה.

במחצית השנייה נשר התחילה להעלות הילוך ובעטה מספר פעמים לשער, כולן לידי השוער של רמה"ש. בדקה ה67 נשרקה בעיטת עונשין לזכות נשר מספק נגיעת יד ברחבה, הקפטן אביב חדד בעט כדור רע לאמצע השער אותו השוער הדף לקרן. כמאמר הפתגם הידוע "כשלא כובשים ,אז סופגים", בתוספת הזמן טעות בהגנת נשר והרחקה לא טובה של הכדור, הגיעה לפאדי זידאן שמכמה מטרים בעט לרשת וניצח את המשחק לרמה"ש 1:0.

לאלדד שביט, מאמנה של עירוני נשר, אין הסבר כפי הנראה ליכולתה הבינונית של קבוצתו ובעיית ניצול המצבים ואלו הם דבריו לחיפה ספורט: "לתופעה שלנו אין בהכרח הסבר. אני חושב כשקורים דברים מוזרים, אז מחפשים כל מיני סיבות והגדרות. לא נראה לי שניתן לנתח את המשחקים לעומק ולהגיע לאיזו תובנה ספציפית, כי מקצועית אני חושב שבשני המשחקים האחרונים היינו שווים את הניצחון, בשורה התחתונה-היכולת לא מעניינת כרגע. כל משחק עכשיו הוא מלחמת עולם שרק התוצאה חשובה. זו ליגה אכזרית והמצב שלנו יכול גם להשתנות בין רגע. המטרה היא להישאר בליגה ורק זה צריך לעמוד לנגד עינינו, אסור לנו להוריד את הראש, אלא להישאר מלוכדים ולהפוך את הקערה על פיה".

החמצת הפנדל של אביב חדד: (צילום פייסבוק עירוני נשר)

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.