אסון או ששון?

מאת אבירן אסולין | הפועל חיפה תארח מ.ס אשדוד למשחק חשוב וגורלי, בן מרגי יעמוד על הקווים. יואב כץ: "איצטדיון סמי עופר הוא אסון להפועל חיפה", אוהדים עד גיל 15 ונשים שיגיעו בחולצות אדומות יכנסו חינם

כאמור הפועל חיפה תארח מחר (שבת, 18:00) את מ.ס אשדוד למשחק שניצחון בו, יבטיח להפועל נוספת בליגת העל באופן וודאי, מאיר בן מרגי עוזר המאמן יעמוד על הקווים במקומו של ניר קלינגר המתאבל על מות אימו, רואש ולאלה צפויים לפתוח בהרכב האדומים. אוהדים עד גיל 15 ונשים שיגיעו בחולצות אדומות יכנסו חינם למשחק.

"איצטדיון סמי עופר הוא אסון להפועל חיפה העונה", את הדברים האלה אמר אתמול (חמישי) בעלי הקבוצה יואב כץ, במסיבת עיתונאים לקראת המשחק הביתי הקרוב מחר מול מ.ס אשדוד. עוד הוסיף כץ כי הוא מקווה שקבוצתו תנצח "זה לא נגמר עד שהגברת השמנה שרה. אם נתעסק בדברים אחרים, לא נישאר בליגה".

כץ נשאל בין היתר על מעמדו של השוער שלו, פיט פלטהאוזן, שאיבד לאחרונה את מקומו בהרכב ועל חנן ממן, שעושה עושה מצוינת ואמר: "לא התייחסו לפיט באובייקטיביות. עד היום הייתה לו עונה מצוינת והוא הביא לנו הרבה נקודות"

על ממן אמר כץ: "יש שחקנים שמאוד מתאימים להפועל חיפה. חנן ממן, הקבוצה היחידה שהוא הצליח בה מאוד היא הפועל חיפה, וכך גם עדן בן בסט. ברגע זה אנחנו מתרכזים רק בהישארות ואחר כך נתעסק בסוגיית השחקנים"

בצד המקצועי, ינסו השחקנים באדום לתת קצת נחת לבעלים שלהם ולנצח, גם בכדי להבטיח רשמית את ההישארות בליגה.ככל הנראה, רובי לבקוביץ' ימשיך לקבל את הקרדיט בין הקורות, על אף המשחק החלש שהציג בתיקו מול הפועל ת"א, כשפיט פלטהאוזן המתוסכל יישב גם הפעם על ספסל המחליפים. אין זה סוד שכץ מעריך מאוד את השוער ההולנדי שלו, בניגוד לדעת השחקנים, ולא מן הנמנע כי יקבל הצעה להארכת חוזה בקרוב.

מי שעוד צפויים לקבל את חולצת ההרכב הם ניסו קפילוטו, ממנו קיימת שביעות רצון והוא יחתום ככל הנראה על חוזה חדש לשנתיים, ומהראן לאלה שכבש במשחק הקודם מול הפועל ת"א ויחליף את אדילסון בהייה שלא צפוי להמשיך. אושרי רואש, שמעמדו בקבוצה לא ברור, צפוי להחליף את ברונו פיניירו הפצוע, שכמו בהייה, צפוי להיחתך גם הוא.

הרכב הפועל חיפה (משוער):פיט פלטהאוזן, דור מלול, ניסו קפילוטו, אושרי רואש, שמואל שיימן, דור פרץ, לירן סרדל, מקסים פלקושצ'נקו, חנן ממן, עדן בן בסט ומהראן לאלה.

צפוי לפתוח הרכב. צילום: פייסבוק הפועל חיפה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.