נקודה למחשבה

מאת אבירן אסולין | הפועל יכולה להתחיל לחשוב כבר על העונה הבאה. אור אינברום (23) עם גול ענק ועדן בן-בסט (82) קבעו חלוקת נקודות צודקת בסמי עופר. בן מרגי: "זה לא נגמר"

האדומים מצידם רושמים משחק שלישי רצוף ללא הפסד וכאמור עשו עוד צעד לעבר הבטחת ההישארות. כעת באתמתחתה של הפועל חיפה 33 נקודות, והיא רחוקה 9 נקודות מהפועל ת"א שמתחת לקו האדום. אושרי רואש, שנפצע בחימום, סובל ככל הנראה ממתיחה וייבדק.

מהלך המשחק:

למרות שנהנו מכניסה חינם, אוהדי הפועל חיפה העדיפו כנראה להישאר בביתם עקב החום הכבד ששרר אמש ברחבי הארץ והמשחק יצא לדרך לעיני כ-2000 צופים בלבד בסמי עופר.

המשחק נפתח בהתלהבות מצד שתי הקבוצות וכבר בדקה ה-3 האורחים מאשדוד רשמו איום ראשון על השער של פלטהאוזן, שקיבל את אפודת השוער הראשון על חשבון לבקוביץ' המאכזב: גדי קינדה המוכשר קיבל את הכדור מחוץ לרחבה בעט חזק אבל מצא את שוער ההולנדי מוכן.

בדקה ה-7: הפועל רשמה גם היא מצב ליד השער כשעדן בן בסט מנצל מבוכה בהגנת אשדוד ומקרוב שלח פצצה שמזעזעת את משקוף השער של ג'רפי. בדקה ה-23: הרשת זזה בפעם הראשונה בסמי עופר- גדי קינדה שחקנה הצעיר של אשדוד קיבל את הכדור באגף שמאל, ומ-17 מטרים סיבב את הכדור באומנות היישר אל בין חיבורי הקורות של פלטהאוזן שיכול רק למחוא כפיים לגול האדיר הזה. 1-0 לאורחים. בדקה ה-42: על סף סיום המחצית, האורחים כמעט הכפילו את התוצאה כשלוסיו שלח טיל שנעצר רק בקורה.

המחצית השנייה נפתחה בעצלתיים ואת המצב הראשון קיבלנו רק בדקה ה-65: אירוע מעורר מחלוקת - קרן של מקסים פלקושצ'נקו פגעה בגבו של חנן ממן והגיעה לדור פרץ שדחק מקרוב לרשת אולם שופט המשחק, יגאל פריד, פסל את השער בטענה לנבדל. בדקה ה-82 בסמי עופר 1:1 : דור מלול  מצא בהגבהה מדויקת את הראש של ממן שנגח לעבר בן בסט וזה מקרוב לא התקשה להכניע את יואב ג'רפי וקבע את תוצאת הסיום.

מאיר בן מרגי, שהחליף את ניר קלינגר על הקווים, אמר לאחר המשחק: "חבל שלא ניצחנו, במחצית השנייה היינו טובים יותר. הסיפור לא נגמר, אני שמח שלמרות החום הכבד השקענו ויצאנו עם נקודה חשובה"

הפועל חיפה: פיט פלטהאוזן, דור מלול, ניסו קפילוטו, דור פרץ, שמואל שיימן, ז’וליו סזאר (מהראן לאלה 56), לירן סרדל (אופק פישלר 71 ), מקסים פלקושצ'נקו (חיים מגרלשווילי 86), חנן ממן, עדן בן בסט ואדילסון בהייה.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.