עלו לגמר!

מאת מערכת האתר | מכבי חיפה עושה זאת שוב ומעפילה לגמר הפלייאוף על אליפות המדינה בכדורעף, לאחר שניצחה את קריית אתא, קסל: "עבדנו קשה בשביל זה" 

סוויפ קליל לבנות מכבי חיפה והעפלה לגמר הפלייאוף, לאחר ניצחון במשחק השני בסדרה מול עירוני קריית אתא, כמו המשחק הראשון גם המשחק השני הסתיים בתוצאה 3:0 לירוקות. מכבי יפגשו בגמר את היריבה הגדולה, הפועל כפר סבא שגברה גם היא בשלב חצי הגמר על ק.ק תל אביב.

כמו במשחק הראשון בין השתיים גם היום שלושת המערכת הלכו לכיוון מכבי די בקלות (25:13, 25:14, 25:15), אנה דובגופליוק הובילה את מכבי עם 17 נק' ויוליה אנדרושקו שהצטיינה במשחק הראשון סיימה הערב עם 11 נקודות.

בסיום המשחק אמר חיים קסל מנהלה המקצועי של מכבי חיפה: "זה יהיה גמר איכותי, יש שחקניות איכותיות בשתי הקבוצות, מי שתגיע בכושר טוב יותר תנצח, עבדנו כל השנה קשה ואנחנו שמחים לחזור לסדרת הגמר."

שחקנית הקבוצה אדווה קוקי זינובר אמרה לחיפה ספורט בסיום: "זה תמיד כיף להגיע לגמר אני חושבת שהגיע לנו היינו טובות יותר, לא נתנו לקרית אתא צ׳אנס להכנס למשחק ועשינו את זה יחסית קל. מורן צור נפצעה מאתא וזה היה רגע קשה אני בשם כל המועדון שולחת לה החלמה מהירה ושתחזור במהרה למגרשים.
הראש עכשיו כבר בגמר, ברור לנו ששם נצטרך להיות מרוכזות ולהילחם על כל נקודה זאת הולכת להיות סדרה קשה מאוד. אני קוראת לכל אוהדי מכבי להגיע, בגמר גביע הם היו השחקן הנוסף שלנו והכח שלנו ברגעים הקשים ונתנו לנו דחיפה אדירה."

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.