במעמד צד אחד

מאת רובי לוי | מכבי חיפה ספגה הערב תבוסה מול מכבי תל אביב במפגש חד צדדי במיוחד. לוזון: "צריך שחקנים יציביים" 

מכבי חיפה פגשה הערב (ראשון) את מכבי תל אביב וגילתה יכולת חלשה מאוד וספגה הפסד 3:0, הירוקים של גיא לוזון לא הגיעו כלל למשחק, ומכבי תל אביב שלטה במשחק ללא עוררין.

המחצית הראשונה נפתחה בשליטה מלאה של מכבי תל אביב, מכבי חיפה כמעט ולא החזיקה בכדור, בדקה ה-27 השליטה של מכבי תל אביב הביאה לה את ההובלה, כדור רוחב מצא את טל בן חיים החלוץ לבד ברחבה שעבר את גלזר וגלגל 1:0 למכבי ת"א. בדקה ה-30 הגיע האיום הראשון של מכבי חיפה כאשר ואצק בעט מתוך הרחבה וראיקוביץ' הדף, בהתקפת הנגד מצא עצמו גולסה לבד מול גלזר שהדף נפלא לקרן. בדקה ה-38 דור מיכה הגדיל את היתרון של מכבי תל אביב ל-2:0, לאחר שקיבל כדור רוחב מגולסה ומול שער חשוף כבש וקבע את תוצאת המחצית.

במחצית השנייה המשחק היה שקול יותר והכניסה של אלירן עטר ונטע לביא עוררו במעט את השחקנים בירוק, אבל לא הצליחו לייצר מצבים עבור מכבי, בדקה ה-72 טל בן חיים השלים צמד ומכבי ת"א עלתה  ל-3:0, תוצאה שנשמרה עד לסיום.

מכבי חיפה פתחה עם: עומרי גלזר, גארי קגלמאכר, איולפסון, ואליינטה (סאן מנחם, 60), שי בן דוד, יניב בריק (נטע לביא, 46), אניס אלושי, קמיל ואצק, גילי ורמוט, ניקיטה רוקאביציה ומוחמד עוואד (אלירן עטר, 46).

מאמן הקבוצה גיא לוזון אמר בסיום המשחק: "היום נראנו כמו שנראנו מול באר שבע, שהתחלנו להזיז כדור זה בגראבג' טיים, זה היה משחק רע מאוד, בדרך ובסגנון הזה אי אפשר להגיע לשום מקום, צריך לנתח ולהבין מי יכול לייצר יציבות מבחינת היכולת, לא מתקבל על דעת שעם אותם שחקנים נראה טוב ושבוע אחר כך לא טוב, חוסר היציבות פוגע בנו."


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.