הפסד למכבי במשחק הראשון

מאת רובי לוי | מכבי חיפה פותחת את סדרת הגמר הפלייאוף מול הפועל כפר סבא בהפסד, ביום שני הקרוב משחק מס' 2. שני פחם: "יום שני נגיע בטירוף" 

הפסד למכבי חיפה במשחק הראשון של סדרת גמר הפלייאוף, מכבי הגיעה למגרש בכפר סבא לפגוש בהפועל המקומית לאחר שבשלושת המפגשים האחרונים בינהן היא ניצחה (כולל גביע המדינה), מכבי פתחה טוב אבל בהמשך הייתה זו כפר סבא שהשתלטה על המשחק וניצחה 3:1 במערכות.

כאמור המערכה הראשונה של מכבי הייתה מצוינת לאחר שהובילה כבר 7:1 בתוך המערכה ועלתה ליתרון 1:0 במערכות עם 25:20, כאשר חנה קירשצ'נקו הייתה המצטיינת במערכה, ביתר המערכות הייתה זו הפועל כפר סבא ששלטה הכתיבה את הקצב וניצחה הרבה בזכות שחקנית הרכש הקרואטית שלה מאיה בורזר שהובילה את קבוצתה עם 26 נקודות!

המצטיינת במכבי הייתה יוליה אנדרושנקו עם 19 נקודות, לפליפינקו היו 14 נקודות ולחנה קירשצ'נקו היו 10 נקודות. מכבי סופגת הפסד ראשון בתקופתו של המאמן החדש אלכסנדר צ'רבייקוב, ולמעשה היה זה הפסדה הראשון של הקבוצה מאז המחזור ה-14 גם אז היא הפסידה לאותה הפועל כפר סבא. המשחק השני בסדרה יערך בחיפה ביום שני הקרוב בשעה 20:30.

שחקנית הקבוצה שני פחם אמרה לחיפה ספורט: "היה משחק לא טוב שלנו, כפר סבא הגיעו מוכנות ושיחקו טוב, נצטרך ללמוד מהמשחק הזה וביום שני להגיע בטירוף."
צילום: פייסבוק מכבי חיפה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.