ביי ביי קינו

מאת רובי לוי | ג'רון בורואס שוחרר מהפועל חיפה לפי בקשתו, המועדון מתחיל לבנות את העונה הבאה ופנה לעיריית חיפה לעזרה 

לאחר שהבטיחה לעצמה עונה נוספת בליגה הלאומית, משחררת הפועל חיפה את ג'רון בורואס - "קינו", לפי הודעת המועדון בהתאם לבקשת השחקן להשתחרר, ולאחר שהמועדון הבטיח את הישארותו בליגה, קיבל קינו אור אדום לעזוב, לשחקן הצעה להצטרף למועדון בליגה השנייה בצרפת, נציין שבמחזור האחרון במשחק ההפסד לעירוני רמת-גן, הורחק קינו לאחר שדחף את משחקני הקבוצה היריבה. במועדון הודו לשחקן על תרומתו למועדון העונה.

קינו היה מעמודי התווך של הקבוצה בעונה הזאת והרבה בזכותו ובזכות דוייד הוארטס שכבר עזב לפני כמה שבועות, הצליחה לשרוד הקבוצה עונה נוספת בליגה. קינו קלע 21.7 נקודות ולקח 9.8 ריבאונדים למשחק העונה.

כעת במועדון מתפנים לעסוק בעמדת קבוצה לעונה הבאה, לגייס ספונסרים על מנת להעמיד קבוצה ראויה, הקבוצה פנתה לעיריית חיפה על מנת שזו תעזור למצוא ספונסר רציני שיזרים כסף למועדון.

במחזור הבא והראשון של הפליאוף התחתון תפגוש הפועל את גליל עליון למשחק שלא יקבע יותר מידי, הפלייאוף התחתון יתקיים במתכונת של סיבוב אחד בלבד וכל קבוצה תקיים חמישה משחקים, כאמור המשחקים יהיו לפרוטוקול משום שגם עירוני רמת גן וגם א.ס רמת השרון איבדו סיכוי להישאר בליגה.

צילום: פייסבוק מועדון הפועל חיפה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.