בית עוין

עירוני נשר מפסידה בפעם החמישית ברציפות בביתה, הפעם להפועל ירושלים שגמרה את המשחק כבר במחצית הראשונה וניצחה 2-0. מעמדו של שביט מעורער. כנעאנה: "יש לנו בעיה מנטאלית".

דקות לפני פתיחת המשחק היום באצטדיון העירוני בנשר הייתה תחושה שהקבוצה אולי סוף סוף תעשה משהו, לשם שינוי גם הגיע היום יותר קהל ביתי וזאת למרות תצוגת העידוד המרשימה של עשרות אוהדי הפועל ירושלים שעשו מלא רעש לכל אורך 90 הדקות ועודדו ללא הפסקה את קבוצתם. בפועל, עוד יום עגום לקבוצה של אלדד שביט שבקרב שחקניו נראה שפשוט לא בא להם לשחק או שהם  גמורים מנטלית- במיוחד לאחר שספגו את השער הראשון. גם על שחקן כמו דניס צ'ין שפתח את העונה חזק ניתן לומר שלא ממש מובן מה הוא עושה בקבוצה בליגה הלאומית?- השחקן הרבה לאבד כדורים ואף לא השתלט על כדורים פשוטים שמסרו לעברו והשחקן הזה הוא "מלך השערים" של הקבוצה, אה כן, שערים זה מונח זר בנשר כבר זמן רב. גם הקפטן אביב חדד, החליט בדקה ה70 שהוא חלוץ, הרבה להישאר ברחבה של הפועל ירושלים ואף לא טרח לרדת חזרה להגנה, ירושלים יצאה למתפרצות אך לא השכילה לנצל אותן. עירוני נשר הופכת בביתה ל"שק החבטות של הליגה" כאשר כל קבוצה מוציאה שם לאחרונה נקודות.

המחצית הראשונה נפתחה בדומיננטיות של נשר על כר הדשא שניסתה להגיע לכמה מצבים אך כהרגלה, לא ממש סיכנה את שערו של אקס הפועל ת"א ובני יהודה ניל אברבנל. כמה לא מפתיע שבהתקפה הראשונה שלה במשחק בדקה ה-23, כבשה הפועל ירושלים את שער היתרון לאחר הגבהה מבעיטה חופשית שמצאה את אנטוני וראן לא מכוסה שכבש מקרוב, 1-0. לאחר השער, חדלו שחקני נשר מההתלהבות שעוד הייתה להם בתחילת המשחק וקיבלו את השער השני בדקה ה-40 מכדור שהגיע לרחבה והיה אמור להיות של השוער בומשטיין שיצא לקלוט אותו, השתטח על הרצפה ובחובבנות הצליח לפספס כדור פשוט שהגיע למוסה טרבין שנשאר מול שער ריק, בומשטיין עדיין חיפש את הכדור וטרבין בעט פנימה, 2:0, איזה שער אומלל סופגת נשר?!.

המחצית השניה הייתה ברובה משעממת אך ברבע השעה האחרונה ניסתה נשר לצמק עם בעיטה של פאנדזה שפגעה בשוער ועוד מספר נגיחות שהחמיצו במעט את המסגרת. נשר מסיימת את המשחק ויורדת למקום ה-14 שמוביל לפלייאוף על הירידה לליגה א' או הישארות בליגה הלאומית. בסוף המשחק נצפה ראש עיריית נשר, אבי בינמו נכנס לחדרם של בעלי הקבוצה אמיל יוסיפוב ושלומי פרץ וניכר על פניו שהוא מתוסכל ומאוכזב מאיך שנראית הקבוצה של העיר שלו. לא מן הנמנע שיבוצעו זעזועים בעמדת המאמן כאשר שמותיהם של אלי כהן ופרדי דוד כבר עלו כאנשים שיכולים לנסות ולהציל את נשר מלרדת לליגה א'.

חלוצה של עירוני נשר, עלי כנעאנה, מנקודות האור הבודדות היום ושחקן הבית היחידי שנשאר בקבוצה,  התראיין לחיפה ספורט: "אנחנו כל משחק מתחילים טוב, מגיעים למצבים ומחמיצים, אבל השערים שאנחנו סופגים בהחלט משפיעים עלינו , יש לנו בעיה מנטלית, במיוחד כמו במשחק היום שהם כבשו שני שערים במחצית הראשונה, קשה לחזור במצב כזה. אני חושב שהקבוצות שמעלינו בטבלה לא יותר טובות מאיתנו. עשינו סיבוב ראשון טוב מבחינת נקודות וזה מה שיעזור לנו להישאר בליגה".

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.