מלחמת עולם בנשר

מאת בן סער | עירוני נשר פוגשת את הפועל ירושלים למשחק הכי חשוב שלה העונה, בקרב הישרדות מותח ומקווה להגעת המון ביתי תומך מחר. אמזלג: "באים לתת את הכל ולנצח".

מחר ב16:00 מלחמת עולם בנשר!...משחק על 6 נקודות שעשוי לקבוע עונה שלמה. עירוני נשר יודעת שאם יש משחק שהיא צריכה לנצח בו זה המשחק הזה. האורחים רחוקים רק 3 נקודות מנשר אך ניצחו במחזור האחרון בעוד המארחים לא ניצחו מאז המחזור ה-24, כבר חודשיים. בנשר מעודדים מהמשחק הקודם בו לא ספגו שער והפגינו יכולת טובה במחצית השנייה אך עדיין מנסים לפתור את בעיית כיבוש השערים הדלילה וניצול המצבים בה הקבוצה לוקה בחסר העונה. בסיבוב הקודם סיימו הקבוצות בתיקו 1:1 במשחק בנשר.

בקבוצה לא צפויות העדרויות ועמית אמזלג, אחד מהשחקנים הפופולריים בקבוצה התראיין לחיפה ספורט לקראת המשחק וגם פנה בקריאה נרגשת לקהל:
"המשחק מחר הוא בעל חשיבות רבה בשבילנו, אנחנו כקבוצה מודעים למצב אליו נקלענו, הצוות המקצועי הכין אותנו כל השבוע למשחק החשוב הזה, נבוא לתת את כל כולנו ובעזרת השם ידינו תהיה על העליונה. אני קורא לאוהדים ולתושבי העיר לבוא ולתמוך בקבוצה כי זה משחק על 6 נקודות, אם ננצח בו נעשה צעד חשוב לעבר המטרה שלנו להישאר בליגה" .

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.