מכבי XT חיפה מפסידה, כפ"ס אלופה.

מכבי חיפה מפסידה את האליפות לכפ"ס שהייתה עדיפה עליה ברוב שלבי המשחק, קיריצ'נקו בלטה.  פחם: "לא הגענו מרוכזות לסדרת הגמר".

לאחר המהפך האדיר בשבוע שעבר קיוו החיפאיות להשוות ל2:2 בסדרה, במיוחד שהמשחק התקיים באולם הביתי ברמת אלון אליו הגיעו יותר מ-400 איש עם תצוגה נהדרת של האוהדים הירוקים. בפועל, כפ"ס הוכיחה שהיא הקבוצה הטובה במדינה עם משחק הגנה משובח ולא מעט מהלכי התקפה שלחיפאיות לא היו תשובות והמשחק הסתיים בניצחון 3-1 במערכות, סה"כ 3-1 במשחקים. מכבי יכולה להתנחם בגביע המדינה בו זכתה ותנסה לקרוא תיגר על האליפות שוב בעונה הבאה. מבחינת הירוקות מדובר בעונה מוצלחת, דאבליסטית העונה שעברה הצליחה לשמור על גביע המדינה, וגם להגיע לגמר הפלייאוף על אליפות המדינה.

המערכה הראשונה הייתה צמודה מאוד עד לישורת האחרונה בה החיפאיות התעייפו, בנוסף לתצוגת הגנה טובה של האורחות והיא הסתיים ב-25:20 לכפ"ס, בלטו בחיפה אנדרושקו ושני פחם. למערכה השנייה עלו החיפאיות כמו מלוע של תותח ונתנו בראש לאורחות ההמומות מכפר סבא, אנחנו בחרנו לתת מצטיינת ברבע זה לחנה קירישצ'נקו שהתחילה את הרבע לא טוב וסיימה עם הנחתות ונקודות חשובות, המערכה הסתיימה ב-25:10 מוחץ לירוקות.

במערכה השלישית חזרו האורחות להיות דומיננטיות ולהגנה של מכבי לא היו תשובות, אך החיפאיות הצליחו לחזור לעצמן בעיקר בזכות נקודות חשובות של קירישצ'נקו וכבר עשו מהפך בתוצאה אך האורחות הראו יותר אופי וניצחו בהארכה 26:24. הניצחון הזה גמר את הסיפור והוציא את הרוח מהמפרשים של מכבי שבמערכה האחרונה נראו עייפות ולא היוו יריב לכפ"ס שגברה עליהן בקלות וניצחה 25:15- כפ"ס אלופה, חיפה נשארת עם המחמאות.

שחקנית מכבי XT חיפה, שני פחם, שעברה עונה עם ירידות ועליות שבין היתר נגרמו מהחלטות מקצועיות של המאמן הקודם, התראיינה לחיפה ספורט ודיברה על המשחק היום ועל העונה כולה: "שיחקנו טוב היום אבל בסופי מערכות עשינו טעויות מיותרות וכפר סבא ידעו להתעלות ולנצח. הייתה עונה ארוכה עם הרבה עליות וירידות, אני שמחה שידענו להתעלות בגביע ולנצח ולזכות בו. לסדרת הגמר לא הגענו מרוכזות, דבר שעלה לנו במשחק הראשון והוביל להרבה לחץ וטעויות שלא הצלחנו לחזור מהן. כפר סבא שיחקה יציב כל העונה וכל  הכבוד להם.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.