אתלטיקה: הצלחה לבנות מכבי

מאת מערכת האתר | אתלטיות מכבי חיפה: דניאל פולסטר, דריה לוקשין, סיוון אורבך ואלכסנדרה לוקשין, זכו באליפות ישראל בריצת: 4 כפול 400 סיוון אורבך, שיפרה את שיאה ב- 1500 מטרים ב-23.27 שניות וקבעה את הקרטריון לאליפות העולם לקדטים שתתקיים בקניה

אתלטיות אגודת מכבי חיפה, בלטו והצטיינו, במחזור הראשון של הליגה הבין אגודתית באתלטיקה קלה,שהתקיימה ב"הדר יוסף". ארבעת "הירוקות מהכרמל"- דניאל פולסטר,דריה לוקשין, סיוון אורבך ואלכסנדרה לוקשין,ניצחו וזכו במקום הראשון בריצה ל-400 כפול 4, בתוצאה-3:55.41 דקות, שמהווה גם את אליפות ישראל, במקצוע זה.

מהלך הריצה: דניאל פולסטר, העבירה את המקל לדריה לוקשין והאחרונה החלה לרוץ בקצב מסחרר וחלפה על פני הרצות שהקדימו אותה בהחלפה.בהחלפה השנייה לוקשין, העבירה את המקל ראשונה לסיוון אורבך, שלא רק שמרה על ההיתרון,אלא אף הגדילה אותו והעבירה את המקל לרצה האחרונה- אלכסנדרה (סאשה) לוקשין,שהעבירה ראשונה את המקל, מעבר לקו הסיום, בתוצאה-3:55.41 דקות.

יש לציין שזו השנה השנייה ברציפות,שאתלטיות אגודת מכבי- חיפה, זוכות באליפות ישראל, בריצה ל-400 כפול 4.
בריצת-1500 מטר נשים, התפתחה ריצה מעניינת, כאשר שלוש רצות זרות, משכו את סיוון אורבך הצעירה, עבורה הייתה זו התחרות הראשונה השנה,שהיו בה רצות טובות מימנה, שיכלו למשוך אותה לתוצאה משמעותית.ראוי לזכור ולציין כי ריצת-1500 מטרים, אינו המקצוע העיקרי של רצת ה-800 מטרים.

אורבך, הנמצאת בכושר מצוין, קבעה תוצאה-4:27.73 דקות, שיפרה את שיאה ב-23.27 שניות וקבעה גם את הקריטריון לאליפות העולם לקדטים שתתקיים בקניה.


עוד תוצאות בולטות שהשיגו אתלטי אגודת מכבי- חיפה:
אור כתב, ניצח בזריקת כידון, בתוצאה-60.36 מטר.
ניקי פאלי, סיים במקום השלישי בקפיצה לגובה-2.02.
צילום: טיבור יגר.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.