בוארון שובר שוויון

מאת בן סער | הפועל רובי שפירא מעפילה לשלב הבא בפלייאוף הצפוני של ליגה א', לאחר שעד דרמטי של עומר בוארון בדקה האחרונה בהארכה. בשבוע הבא, משחק בית נגד עירוני טבריה. רחמים: "הראנו אופי, נמשיך את החלום" 

זה היה קשה, קשה מאוד אפילו, היו דקות שנראה שתקוות של עונה שלמה יורדות לטמיון, אבל בסופו של דבר הפועל רובי ממשיכה במסע המופלא שלה לעבר הליגה הלאומית.

הפועל רובי הייתה טובה יותר במשחק והמחצית הראשונה התאפיינה בלחץ של המארחים, בדקה  ה-14 זה גם השתלם- שמעון הרוש הגביה כדור לרחבה וגדי מלסה הנמוך יחסית, התרומם מעל כולם ונגח לפינה , 1-0. עברו רק ארבע דקות ובית שאן הצליחה להשווה משער של הכובש המצטיין שלהם, לירון אלימלך שנגח לשערו של רחמים והשווה ל1-1.

המחצית השנייה הייתה יותר רגועה ויחסי הכוחות התאזנו, בית שאן אף הגיעה לשתי הזדמנויות טובות אך לא ניצלה אותן והמשחק נכנס להארכה. עומר בוארון וגל אלקנתי המחליף, הגיעו למצבים שלא תורגמו לשערים ואז הגיעה הדקה ה-120 של המשחק- זה התחיל שוב מגדי מלסה הלוהט שמסר לליאור לינדר, השחקן מצא בפס את עומר בוארון שהתקדם ממרכז המגרש עם הכדור, חלף באין מפריע על שני שחקנים ובעט מחוץ לרחבה לפינה של זיסקינד, 2:1 אדיר והרבה אופי לקבוצתו של עודד קוטר.


שוער הקבוצה רז רחמים התראיין לחיפה ספורט ואמר: ״היה חשוב מאד לנצח ולהמשיך הלאה עם החלום. הוכחנו היום אופי שאפיין אותנו במרבית השלבים של העונה. הקהל שלנו הוא פקטור משמעותי במאבקים האלו ואני מאושר מאד ששמחנו את האוהדים. אנחנו חושבים צעד צעד והמטרה כרגע היא רק המשחק עם טבריה. אין לי ספק שבמגרש הביתי שלנו עם הדחיפה של הקהל נעבור גם את המשוכה הלא קלה הזו.״

בשבוע הבא תארח את הפועל רובי את עירוני טבריה שניצחה את הפועל איכסל ב"גמר" הצפוני בו המנצחת תתמודד מול המנצחת של ה"גמר" הדרומי בליגה א'.
צילום: פייסבוק עירוני נשר.אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.