צוללת ירוקה ומושפלת

מאת רובי לוי | עוד מסמר בעונה הגרועה של מכבי חיפה, הפסד לבני סכנין שניצחה בקלות וללא מאמץ מיוחד. לוזון: "היריבה לא הגיעה למצבים"

מכבי חיפה הגיעה אחה"צ (שבת) לסכנין, לנסות ולהשיג סוף סוף ניצחון. רצונות לחוד מציאות לחוד, מכבי חיפה רושמת עוד הפסד בתקופת השפל שלה, וגם בני סכנין מנצחת את מכבי בתוצאה 1:0 בקלות יתרה. ללוזון יכולים להיות תירוצים על פצועים ונעדרים, אבל שום תירוץ לא יצדיק את היכולת המחפירה של השחקנים בירוק. כזכור ארגון הקופים החרים את המשחק ולא הגיע אליו. כ-30 אוהדי מכבי חיפה שכן הגיעו, ליוו את השחקנים בקללות ושריקות בוז, עיקר השריקות הופנו לעבר אלירן עטר ויעקב שחר. לוזון רושם הפסד רביעי ברציפות על ה-0, שפל שלא נראה כמותו שנים במכבי חיפה.

בדקה ה-5 הוריד קהת לפיטים אזמי, שמתוך הרחבה בעט מעל השער. בדקה ה-18 שוב הגיע אזמי להזדמנות לאחר שקיבל כדור מטר מהשער אבל הצליח רק לשפשף את הכדור עם הרגל והכדור חמק החוצה. בדקה ה-25 טרגדיה של טעויות בהגנה של מכבי חיפה, נטע לביא ואוילפסון חלמו בתוך הרחבה, ואיפשרו לפיראס מוגרבי לעלות את סכנין ל-1:0. עד לסיום המחצית מכבי חיפה הציגה משחק חלש ושבלוני, בדיוק כמו במחזורים האחרונים. סכנין ירדו ביתרון 1:0 בסיום המחצית.

עם פתיחת המחצית השנייה, ניסה וולבלום לבעוט מחוץ לרחבה, אבל אסף רז שוער סכנין קלט את הכדור. בדקה ה-57 משהו שדומה לכדורגל במכבי, אבו עביד הגביהה נהדר וקהת נגח טוב, אבל שוער סכנין עצר את הכדור. מכבי חיפה אמנם לחצה, אבל שוב מסיימת עוד משחק בהפסד ומבלי שכבשה שער.

בסיום אמר מאמן מכבי חיפה גיא לוזון: "הכדורגל שלנו לא טוב, הפסדנו ליריבה שכמעט ולא הגיעה למצבים. היום היינו עם הרכב נוער. בסופו של דבר המטרה היא לבנות קבוצה טובה לעונה הבאה. שהגעתי לכאן המטרה הייתה להגיע לפלייאוף העליון. בפלייאוף העליון לא היינו טובים וכנראה המקום ה-6 הוא הריאלי שלנו. הקהל הזה שקילל הוא לא המאפיין שלנו, 95 אחוז מהקהל שלנו דוחף ומעודד."

מכבי חיפה: עומרי גלזר, איאד אבו עביד, שי בן דוד, הולמר איולפסון, סאן מנחם, נטע לביא (מוחמד אבו פאני, 46), איתן וולבלום, רועי קהת, גילי ורמוט, פיטים אזמי (עמית זנטי, 58) ואלירן עטר.

צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.