בהפועל רובי חושבים קדימה

מאת בן סער | בהפועל רובי שפירא נבחר ועד מנהל חדש, עוד לא הוחלט מי יעמוד על הקווים בעונה הבאה.

הפועל רובי שפירא אמנם נמצאת בעיצומה של עונה, בקרב על עלייה לליגה הלאומית, לאחר שניצחה את הפועל בית שאן, במסגרת פלייאוף העלייה לליגה הלאומית, ותפגוש בגמר האזורי את עירוני טבריה.

במועדון לא קופאים על השמרים, ובשבוע האחרון נערכו בחירות לועד המנהל של הקבוצה, כשהדד ליין היה עד אתמול בחצות. בסיומן של ספירת הקולות נבחר הועד החדש בו רוב הפנים מוכרות. בבחירות שנערכו בפלטפורמת סקר, הצביעו 102 חברי עמותה, ומכיוון שכל אחד מחמשת המתמודדים קיבל לפחות קול אחד, כולם יכהנו וירכיבו את הועד המנהל לעונה הבאה. חברי הועד המנהל לעונת 2017/18: גל עשת, שגיא אוחיון, גיא רימון, קארין חן ואמיר סביון.

לאחר בחירת הועד החדש, בקבוצה יתחילו כבר בשבוע הבא את ההכנות לעונה הבאה שהמטרה הראשונה- מינוי מאמן לקבוצה, לחיפה ספורט נודע כי עדיין לא הוחלט האם עודד קוטר יהיה כאן בעונה הבאה, אך יחד עם זאת קוטר הוא המאמן המוביל.

בעניין אחר, ערעור הקבוצה בעניין העונשים מהמשחק מול הפועל חדרה, נדחה. משמעות העניין הוא שדניאל ברק, אחד מכוכבי הקבוצה יוכל לשוב למשחקים העונה, רק עם הפועל רובי תעפיל לגמר על הזכות לשחק בליגה הלאומית, מול הקבוצה מהליגה הלאומית.
צילום: וויסאם גוטאני.
אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.