עמותת הפועלים במו"מ מול יואב כץ

מאת רובי לוי | חברי עמותת "עיר הפועלים" נפגשו עם יואב כץ במטרה לרכוש את הפועל חיפה ולאחד אותה עם הפועל רובי שפירא 

האם הפועל רובי שפירא תרכוש את הפועל חיפה מידי יואב כץ? חברי עמותת "עיר הפועלים" המפעילה את קבוצת הפועל רובי שפירא, פנו ליואב כץ בעלי הפועל חיפה בדרישה להכנס למו"מ, על רכישת הקבוצה מידיו ואיחודה עם הפועל רובי שפירא. בשלב הראשון המו"מ מדבר על רכישת קבוצת הנוער.

מהפועל רובי שפירא נמסר כי: לפני כשבועיים נערכה בתל אביב פגישה בין יואב כץ, בעל השליטה בהפועל חיפה, ובין נציג הועד המנהל של עמותת 'עיר הפועלים' גל עשת וחבר העמותה פאר שמילוביץ. השיחה התקיימה ברוח טובה ועסקה באפשרות לאיחוד בין העמותה המפעילה את קבוצת האוהדים. נציג העמותה הבהיר בפני מר כץ את מחויבותנו לפעול למען הפועל חיפה אחת, חזקה וגאה, וכן את נכונות העמותה להיכנס למשא ומתן על רכישת המועדון ו/או חלק ממנו, לרבות אפשרות לרכישה בשלב הראשון של הזכויות על מחלקת הנוער.

במהלך הפגישה הוסכם בין הצדדים על קיומן של פגישות המשך לצרכי הצגת תנאי פתיחה למשא ומתן, אך לצערנו (לא בפעם הראשונה ככל שמדובר במר כץ) לא צלחה דרכנו לקבוע איתו פגישה נוספת בטרם חזר למקום מגוריו בארצות הברית.

עמותת 'עיר הפועלים', המפעילה את מועדון הכדורגל הפועל רובי שפירא חיפה, שמה לה למטרה מיום הקמתה לפעול למען החזרתה של הפועל חיפה לימי הזוהר שלה, לשיקומה של מחלקת הנוער המפוארת מימי רובי שפירא ז"ל ולשמירתה וטיפוחה של קהילת האוהדים האדומה בכרמל. נמשיך ביתר שאת לעשות זאת גם בשנה הרביעית לקיומה של העמותה, בכל האמצעים העומדים לרשותנו, אך בד בבד לא נחדל מלפעול לשינוי במבנה השליטה והניהול של הפועל חיפה מתוך מטרה להתאחד.

עוד הדגישו בהפועל רובי שפירא כי ההצעה שלהם עדיין בעינה, ומוכנים להתחיל להכנס למהלך מיידי על רכישת מחלקת הנוער.
חברי הפועל רובי עם יואב כץ. צילום: דוברות הפועל רובי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.