מכבי חיפה מסיימת עונה

מאת בן סער | מכבי חיפה מתכוננת למפגש סיום העונה מול מכבי פתח תקווה, מוחמד אבו פאני צפוי לפתוח. שחקן הנוער איאס עראף זומן למבחנים בדינמו זאגרב 

מכבי חיפה תארח מחר (שבת) למפגש האחרון בעונה את מכבי פתח תקווה. הירוקים יעלו עם הרכב שברובו יורכב משחקני הנוער של הסגל. מוחמד אבו פאני צפוי לקבל הזדמנות בהרכב הראשון. מי שבוודאות לא יהיה בסגל ולמעשה כבר לא בארץ הוא הזר אניס אלושי, שבעקבות מות אביו נסע לארץ מולדתו. השחקן לא צפוי לשוב לישראל. גם פיטים אזמי ומארק ואליינטה ישוחררו מהקבוצה בוודאות, כאשר הולמאר איולפסון וקאמיל ואצק נמצאים בסימן שאלה. המנהל המקצועי המיועד טוני מוניוס צפוי להכריע בעניינם.

שחקן קבוצת הנוער של מכבי חיפה, איאס עראף, בן ה-19, קיבל אמש הזמנה רשמית למבחנים בקבוצת דינמו זאגרב, דינמו הוא אחד המועדונים הגדולים של קרואטיה. עראף יגיע לזאגרב בחודש יולי. בזאגרב עוקבים אחרי השחקן מזה לא מעט זמן, במיוחד במשחקי ליגת האלופות לנוער. לאחר שאהבו את מה שראו החליטו כאמור לזמנו למבחנים בקבוצה.

סוכנו של השחקן, עו"ד שרבל ג'ובראן, שקיבל את ההזמנה למבחנים ביחד עם ההזמנה הרשמית שנשלחה למכבי חיפה מהמועדון הקרואטי, מספר: "לפני מספר ימים יצרו איתי קשר מדינמו זאגרב בקשר לאיאס ואמרו לי שיש להם ענין רב בהגעתו למבחנים בזאגרב. למרות שאיאס טרם חתם על הסכם בחיפה, ראיתי חובה להפנות את הקרואטים ולבקש את אישורה הרשמי של הקבוצה ליציאתו למבחנים, וכולי תקוה שהמועדון החיפאי יברך על המהלך. דינמו זאגרב זה מועדון ענק, ויהיה זה כבוד גדול לשחקן ולמכבי חיפה אם איאס יצליח על כר הדשא שעליו צמחו שחקנים כמו לוקה מודריץ וקובאצ'יץ מריאל מדריד".

צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.