שת"פ בין מועדון השיט חיפה למכבי חיפה

מאת מערכת האתר | שיתוף פעולה בין אגודת מכבי- חיפה ומועדון "שייט חיפה" עזי ביליק- יו"ר המועדון: "חברנו יחד, במגמה לחשוף ולשווק לתושבי חיפה והסביבה את תחום השייט, שתופס תאוצה בשנים האחרונות בעיר חיפה". השייטים יתחרו תחת הלוגו והסמל הירוק של אגודת מכבי חיפה

אגודת מכבי- חיפה, החוגגת השנה- 105 שנים להקמתה ומועדן "שייט חיפה", שהוקם בשנת-1994, שפעילותו הספורטיבית נמצאת ב"חוף השקט", חתמו על הסכם שיתוף פעולה. יש לציין, ש"מועדון השייט", משתייך לתנועת מכבי- ישראל.
השייטים יתחרו תחת הלוגו והסמל הירוק של אגודת מכבי- חיפה.

עזי ביליק- יו"ר  "מועדון השייט" : "אני מברך על הסכם שיתוף הפעולה עם אימפריית ספורט מפוארת , "הירוקים מהכרמל"- אגודת מכבי- חיפה, בראשותו של יו"ר ההנהלה- רו"ח ניר ענבי. חברנו יחד, במטרה ובמגמה לחשוף ולשווק לתושבי חיפה והסביבה, את תחום השייט הימי, שתופס תאוצה בשנים האחרונות בעיר חיפה".

בדגמים המתקדמים, ישנם כ-60 שייטים. בין הבולטים בהם: שייט דגם "הלייזר"-שגיא גלנץ, גולשת ה- גלשןRSX- - נעמה גזית, צוות ה-420- עידו בן- עזרא ותמוז חירותי וצוות ה-470: עידו ביליק ואופק שלגי.

המועדון, מתמחה בשייט תחרותי, בהם מתקיימות תחרויות  בינלאומיות בפרט באולימפיאדות. שייטי המועדון, מתחרים באליפות ישראל בשייט, בדגמים השונים. שייטי המועדון הימי, יקבלו הדרכה מקצועית על- ידי מחלקות האתלטיקה הקלה והשחייה של אגודת מכבי- חיפה וכן יתאמנו במתקני האגודה, כדי לשפר את היכולת הפיזיולוגית והכושר הגופני שלהם. כן יעזרו השייטים בפסיכולוג ספורטיבי ותזונאית שיעמידו לרשותם "הירוקים מהכרמל".

עזי ביליק:
" אנחנו שמחים על הקשר ושיתוף הפעולה עם אגודת מכבי- חיפה, לה יש את הכלים, היכולת והניסיון המקצועי הספורטיבי, לעזור, לסייע ולמנף את  "מועדון השייט" חיפה".

רו"ח ניר ענבי- יו"ר הנהלת אגודת מכבי- חיפה: " אנחנו אגודת הספורט המובילה בחיפה ובצפון הארץ. יש לנו למעלה מ-2000 ספורטאים פעילים. שיתוף הפעולה עם "מועדון השייט" בחיפה, יצבע עוד ענף ספורט חיפאי בצבע הירוק השולט בעיר ויביא עוד נדבך לחשיפת הספורט החיפאי לתושבי העיר והסביבה, כחלק מהתרומה שלנו למען ועבור הקהילה.ברוכים הבאים ובהצלחה לשייטים, על הצטרפותם למותג המנצח- אגודת מכבי- חיפה. ירוק עולה".
עזי ביליק. אלבום פרטי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.