עירוני נשר רוצה להישאר!

מאת בן סער | עירוני נשר תסיים את העונה בבית מול היורדת מול מכבי שעריים לאחר הניצחון המעודד מול מכבי הרצליה ותקווה למעידות של הפועל נצרת עילית והפועל ירושלים על מנת להישאר בליגה. אבלס: "באים לנצח בבית אחרי הרבה זמן"

כמו במשחקים שהיו בחודש האחרון, גם מחר יוצאים הכחולים למלחמת עולם,אחרונה לעונה הנוכחית, מול היורדת מכבי שעריים. למרות שהאחרונה כבר סיימה את העונה ואין לה על מה לשחק מלבד הכבוד, בנשר יודעים שלא יהיה זה משחק קל כשבסיבוב הקודם הפסידו בבית לשעריים 2-0 במשחק שהיה חד צדדי. למרות שהם משחקים בבית ומגיעים לאחר ניצחון מפתיע בהרצליה 2-0, בנשר יסתכלו גם למגרשים האחרים כאשר באיצטדיון גרין, תארח נצרת עילית את הפועל ראשל"צ ובטדי הפועל ירושלים את הפועל עפולה, שתי קבוצות החוץ גם איבדו עניין בליגה ונותר לראות אם ידבקו ברוח הספורטיביות וילחמו מול הקבוצות שחייבות את הניצחון כמו אוויר לנשימה. בעירוני נשר יהנו מחר מסגל מלא ובונים על קהל שימלא את האיצטדיון העירוני בעיר בנוסף למוטיבציה מהניצחון במשחק הקודם.

אמיר "פיצי" אבלס, שלהט במשחקים האחרונים כאשר עלה מהספסל ואף בישל שני שערים בשבוע שעבר, התראיין לחיפה ספורט ודיבר על מעמדו בקבוצה רוב העונה ועל הציפיות למשחק מחר: "מאמין שמקומי בהרכב הפותח אך אני מכבד כל החלטה של הצוות המקצועי ואני מוכן לכל סיטואציה, גם אם זה אומר לעלות מהספסל. מחר, אנחנו באים למשחק על מנת לקחת את 3 הנקודות אחרי הרבה זמן שלא ניצחנו בבית ולסיים את העונה הזאת עם טעם טוב".
צילום: פייסבוק עירוני נשר.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.