"קליין מעוניין להגיע"

מאת רובי לוי | במכבי חיפה מנסים למצוא את השחקנים המתאימים לחיזוק. מוניוס יכריע בעניין של קליין. סוכנו: "מחכים לתשובות מהמנהל המקצועי החדש" 

נדמה שבמכבי חיפה עובדים חזק מאחורי הקלעים על מנת לחזק את הקבוצה. הירוקים מבינים שבהיעדר ישראלים איכותיים על המדף, הפגיעה בזרים היא דבר הכרחי. בין טוני מוניוס המנהל המקצועי המיועד וגיא לוזון נערכו כבר מספר פגישות, וישנם שיחות בינהם כל העת, במטרה לקבל החלטות אילו שחקנים להחתים. עד כה אישר המנהל המקצועי את החתמתו של הבלם אליסון דוס סנטוס. בגזרת הישראלים, לאחר שאיבדו את דן איינבינדר לטובת הפועל ב"ש, במכבי מנסים למצוא חלופות והמון שמות עלו, בין היתר: שלומי אזולאי ממכבי ת"א וכמובן צמד השחקנים של הפועל תל אביב בעונה החולפת, עומרי אלטמן עימו יש כבר הבנות ואדי גוטליב שעדיין מנסה למצוא קבוצה בליגה הרוסית.

עושה רושם כי המגן הימני האוסטרי, פלוריין קליין מתרחק מהמועדון, ולאו דווקא בגלל פערים כספים. הערכות הן כי המנהל המקצועי מוניוס יהיה זה שיכריע בעניינו. סוכנו של השחקן מקס הגמאייר אמר בשיחה עם חיפה ספורט כי: "קליין בהחלט מעוניין להצטרף למכבי חיפה, הוא חזר לא מזמן מישראל ואנחנו כרגע ממתינים לשמוע מהמנהל המקצועי החדש של מכבי חיפה.

צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.