הדרך לפלייאוף עליון עוברת בארנה

מאת רובי לוי | מכבי "הנטר" חיפה תצא לארנה בירושלים לנסות לשבור את רצף ההפסדים. בלייזר: "רוצים להבטיח מקום בפלייאוף" 

משוכה קשה בדמות משחק חוץ בארנה - ירושלים, צפויה למכבי "הנטר" חיפה, שתפגוש מחר (חמישי, 20:35) את הפועל ירושלים. במכבי יודעים שניצחון יבטיח כמעט בוודאות את המקום בפלייאוף העליון. הפסד וההכרעה תעבור למחזור הסיום כאשר מכבי תארח את הפועל תל אביב, שיחד עם גלבוע גליל מתדפקות גם הן על דלת הפלייאוף העליון. מכבי יכולה למצוא עצמה בפלייאוף העליון גם היא תפסיד בשני המשחקים הנותרים,על מנת שזה יקרה, תצטרך מכבי שהפועל ת"א וגלבוע יפסידו משחק אחד. אם גלבוע תנצח פעם אחת והפועל ת"א תנצח פעמיים, חיפה תוכל להרשות לעצמה להפסיד במחזור האחרון עד 20 הפרש ועדיין לעלות.

הירוקים של רחימי מגיעים בתקופה לא טובה. שלושה הפסדים רצופים, ונדמה שהקבוצה לא הצליחה להתאושש מהפציעה והעדרות של וויל גרייבס. במכבי יכולים לשאוב עידוד מהעובדה שמנדז - ולדז שב לכושר וקלע במחזור האחרון (הפסד לאילת) 15 נקודות, גם עוז בלייזר עושה קולות של יציבות, לאחר שקולע במספר דו ספרתי כבר שני מחזורים ברציפות. במשחק האחרון בין השתיים, שנערך ברוממה, השיגה מכבי "הנטר" חיפה את אחד הנצחונות המרשימים שלה העונה, 86:69.

הפועל ירושלים מגיעה למפגש שהיא תחסר את הזר המצטיין שלה אמרה סוטדמאייר. האדומים מגיעים אחרי ניצחון על הפועל תל אביב, ויצטרכו להשיג ניצחון על מנת להבטיח ביתיות בהמשך משחקי ההצלבה.

לקראת המפגש אמר עוז בלייזר שחקן מכבי "הנטר" חיפה: "אנחנו יוצאים למשחק חוץ קשה מאוד נגד קבוצה טובה. אנחנו אחרי שני הפסדים לא פשוטים ורוצים מאוד לנצח, כדי להבטיח כבר מחר את המקום שלנו בפלייאוף. נצטרך לבוא אגרסיביים ומרוכזים לאורך כל ה-40 דקות וללמוד מהטעויות שלנו מהמשחקים האחרונים, כדי לעשות את זה".
צילום: מנהלת ליגת העל.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.