המשכיות - הירוקים יוצאים לחולון

מאת רובי לוי | מכבי "הנטר" חיפה תצא למשחק השלישי בסדרת הפלייאוף לחולון, המטרה להעביר את ההכרעה לרוממה. רחימי: "אנחנו מגיעים מוכנים" - המשחק הרביעי הוזז משבת

לאחר הניצחון המרשים של מכבי "הנטר" חיפה במשחק מספר 2 של הפלייאוף העליון, יוצאים מחר הירוקים , (רביעי, 21:00) למשחק השלישי בסדרה והפעם בחולון. כזכור במשחק השני שנערך ברוממה הביסו הירוקים את החולונים 101:70 בתצוגת תכלית מרשימה של ג'ון דיברתולומיאו עם 27 נקודות. במכבי יקוו לשמור על אותה רמת אגרסיביות בהגנה ושוב יתרכזו בזר המצוין של חולון טו הולוואי שקלע במשחק הקודם 21 נקודות.

לקראת המשחק אמר מאמן הירוקים עופר רחימי: "אנחנו באמצע סדרה קשה, מול קבוצה טובה. אנחנו מסתכלים אך ורק על המשחק הבא, יודעים שזה עוד אתגר קשה שנצטרך להתמודד איתו ואנחנו מגיעים מוכנים".

שחקן הקבוצה עמית שמחון אמר: " הולך להיות משחק חוץ קשה מאוד, אבל אנחנו מצפים לו. אנחנו רוצים לבוא באותן אנרגיות שהיו לנו במשחק אחרון ולנצח את המשחק הזה".

המשחק הרביעי בסדרה שהיה אמור להתקיים ביום שבת ברוממה, הוזז לאחר לחצים רבים של מכבי חיפה, מכיוון שהמשחק יצא בדיוק על גמר ליגת האלופות. המשחק הוזז ליום ראשון.
צילום: מנהלת ליגת העל.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.