מכבי הולכת בכל הכח על אצילי

מאת רובי לוי | במכבי חיפה לא מוותרים על עומר אצילי - השחקן קיבל הצעה מפתה ובמועדון מחכים להחלטתו. קליין מחכה להחלטתו של טוני 

במכבי חיפה עובדים במרץ לקראת העונה הבאה. עומר אצילי שחקנה של גרנדה נפגש בימים האחרונים עם נציגי מכבי חיפה שהגישו בפניו הצעה גבוהה יותר מזו שקיבל מהפועל באר שבע. במועדון גם מתכוונים לשלם לגרנדה את הסכום שהיא תדרוש בעדו וזה לא אמור להיות המכשול. מקרובים למהלך אמרו לחיפה ספורט: "זה בידיים של השחקן, הוא רק צריך להגיד כן, אין כאן עניין של כסף".

במכבי מבינים שהיתרון של הפועל באר שבע הוא בעובדה שהם ישחקו בליגת האלופות בעונה הקרובה, ולכן הם הבהירו לאצילי שבמכבי הוא לא יצטרך להתחרות על מקום בהרכב והוא יגיע על תקן של שחקן מפתח שיקבל את המושכות. חוץ מהפועל באר שבע שהגישה כבר הצעה לשחקן. גם מכבי תל אביב תרצה לראות אצלה את אצילי.

סאגת המגן פלוריין קליין - כפי הנראה אין עניין של פערים כספיים, וכפי שאמר לחיפה ספורט סוכנו של השחקן מקס הגמאייר הם מחכים להחלטת המנהל המקצועי החדש. אופיר מזרחי שחקנה של לוגאנו השוויצרית שגם שמו הוזכר כמועמד לירוקים, אמר לחיפה ספורט: "כרגע לא קיבלתי שום פנייה רשמית, אני מסיים את הליגה בשוויץ ביום שישי."
צילום: גרדנה האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.