אופיר מזרחי: "אשמח לשחק במכבי חיפה"

מאת רובי לוי | במכבי חיפה מחכים למנהל המקצועי. שמו של אופיר מזרחי עלה שוב. מזרחי: "אני מאמין שיש לי מה לתת"

מכבי חיפה מחכה למנהל המקצועי החדש. בספרד פורסם אמש כי הספרדי רמון פלאנס דחה הצעה להצטרף לספורטינג גיחון הספרדית, ולפי התקשורת המקומית, פלאנס יעשה דרכו לישראל למכבי חיפה. גורמים במכבי טוענים שהמנהל המקצועי המיועד מאורע בכל פרט הקשור לתחום המקצועי בקבוצה. הערכות הן כי בימים הקרובים תצא הודעה מסודרת על מינויו. במקביל, מנסים במכבי לזרז את נושא החתמתם של צמד הזרים: אדילסון דוס סנטוס ופלוריין קליין.

בגזרת הישראלים מכבי חיפה די מוגבלת מכיוון שהשחקנים שנמצאים "על המדף" כמו עומר אצילי ואופיר דווידזאדה, נותנים העדפה למכבי תל אביב והפועל באר שבע. מי שכן עשוי ללבוש את המדים הירוקים הם, עומרי אלטמן מולו יש סיכום ובהנחה שהוא לא יחתום באירופה הוא יצטרף למכבי, ודן איינבינדר שקיבל כבר הצעה אך בוחן הצעות נוספות בין היתר מהפועל ב"ש. שמות נוספים שמוזכרים הם של, אדי גוטליב בלם הפועל תל אביב ואופיר מזרחי שמסיים חוזה בלוגאנו השוויצרית ואמור לשוב לקריית שמונה.

מזרחי בשיחה עם חיפה ספורט, התייחס לאפשרות שיצטרף למכבי חיפה ואמר: "אני לא יודע כרגע כלום על הצעה ממכבי חיפה, ללוגאנו יש אופציה בחוזה שלא נראה לי שהיא תממש".

על האפשרות לשחק במועדון כמו מכבי חיפה והאם יש בו חשש ללכת לאיבוד, אמר: "מכבי חיפה מועדון ענק בישראל ואם תהיה פנייה רשמית ממנה אשמח להגיע. כמובן שיש לי עדיין חוזה בקריית שמונה, ויצטרכו להגיע איתם להסכם. אני מאמין בעצמי בכל קבוצה שאהיה, אין פחד בכדורגל. יש שם קהל מדהים שרוצה לראות הצלחות וצריך לראות. לא אוכל לדעת לפני שדרכתי ושיחקתי שם . אני מאמין שיש לי מה לתת תמיד."

מזרחי כזכור, כבר היה מועמד לקבוצה בקיץ האחרון, אך בחר לנסות את מזלו באירופה. בלוגאנו השתתף העונה מזרחי ב-22 משחקים בכל המפעלים, בהם כבש שלושה שערים ובישל חמישה.
צילום: האתר הרשמי של לוגאנו.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.