אופטימיות זהירה להמשך

מאת בן סער | עירוני נשר עוצרת את סחף ההפסדים הרצופים בביתה ומסיימת בתיקו 0:0 מול הפועל ראשל"צ. נשר היתה עדיפה, רול החמיץ שער בטוח. חשאן:"נצטרך להילחם עד הסוף"

מצד אחד, עוד משחק של נשר שמסתיים ללא ניצחון, עוד משחק שהקבוצה לא כובשת בו ומצבה בתחתית עדיין בעייתי כאשר הנחמה היא שהפועל נצרת עילית סיימה בתיקו מול הפועל ירושלים וגם המחזור הזה נשר תסיים מעל הקו האדום, מצד שני, המארחים בהדרכתו של מאמן הכושר הייל חשאן לראשונה העונה על הקווים , עלו בהתלהבות שלא ראינו מהקבוצה זמן רב- שי מימון לא הפסיק לצעוק ולדרבן, דיוויד גומז במשחקו הטוב ביותר העונה היה דומיננטי מאוד ואפילו המחליף אמיר "פיצי" אבלס שנכנס במחצית השנייה, נתן משחק טוב כולל הזדמנות בדקה ה-90 בבעיטה שנעצרה אצל השוער.

עירוני נשר עלתה עם הרכב דומה לזה שפתח מול הפועל עפולה בשבוע שעבר, להוציא את בר איבגי שירד לספסל ובמקומו פתח טוויזר שהחליף את גומז בעמדת המגן הימני- האחרון פתח בחוד לצידם של אבו ניל וכנעאנה.

במחצית הראשונה נשר הייתה טובה יותר ולחצה כשההזדמנויות הבולטות היו של אבו ניל וכנעאנה שבעטו מחוץ לרחבה אך מעל השער, כמו כן, בלט דיוויד גומז שיצר מצבים ונראה בכל מקום במגרש, מנגד, ראשל"צ הגיעה לשני מצבים אותם הדף נהדר טל בומשטיין, המחצית הסתיימה 0-0.
 במחצית השניה ראשל"צ התחילה ללחוץ וחמש דקות לאחר פתיחתה הצלה מהקו של אמזלג לאחר נגיחה מכדור קרן. בדקה ה- 53 ההזדמנות של המשחק- כדור תועה ברחבה הגיע  לרן רול שהחמיץ  מכמה מטרים ובעט החוצה....איזו החמצה נוראית!. הנשרים המשיכו ללחוץ ואפילו הקפטן אביב חדד עלה למעלה ועורר לא מעט מהומות ברחבת האורחים אך בסופו של דבר המשחק הסתיים ללא שערים.

מאמנה החדש של עירוני נשר הייל חשאן, התראיין לחיפה ספורט לאחר המשחק: "אנחנו כל הזמן רוצים לנצח, אנחנו מגיעים למצבים, זה כמו עצם תקועה בגרון השער הזה שלא נכנס, כל שחקן מבין את המשמעות של המשחקים שנותרו לנו, כנראה שעד הסוף נצטרך להילחם,  אנחנו מאמינים באמונה שלמה שנעשה את זה ונישאר בליגה."

ה- M.V.P של המשחק היום, דיוויד גומז: "תקופה ארוכה אנחנו לא כובשים אבל עדיין אנחנו מעל הקו האדום, ברגע שזה ייכנס הכל יפתח. אין סיבה שלא נישאר בליגה, מקווה שבמשחק הבא מישהו ישים את הגול, לא משנה מי זה  -אני, אביב(חדד) או אפילו נאצ'ו (טל בומשטיין השוער) העיקר שהכדור יכנס".

בשבוע הבא מחכה לעירוני נשר עוד מלחמת עולם מול מכבי הרצליה בחוץ כאשר האחרונה ניצחה היום בדקה ה-90 את מכבי שעריים ולמעשה הורידה אותה ליגה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.