איינבינדר ומכבי חיפה נפגשו

מאת רובי לוי | מכבי חיפה מחכה לתשובה מדן איינבינדר, שנפגש עם ראשי המועדון. גם גיא מלמד וגל אלברמן הוזכרו. במועדון החליטו לצרף פסיכולוג לקבוצה 

בצל ההכנות למפגש הליגה האחרון מול מכבי פתח תקווה ביום שבת, וההמתנה להחלטה על מנהל מקצועי חדש למכבי חיפה. במכבי חיפה מנסים לסגור את נושא העברתו של דן איינבינדר שמסיים חוזה בבית"ר ירושלים. איינבינדר שוחח עם ראשי המועדון וצריך להחזיר תשובה בהקדם. בסביבת השחקן אומרים שההתלבטות הגדולה שלו נובעת בגלל מחלוקות הקהל שקרו לאחרונה במכבי חיפה. השחקן עבר לא מעט אירועים הקשורים לקהל ולאחרונה גם בבית"ר, ולוקח את זה כחלק מההחלטה שלו.

ישנם שמות נוספים של שחקנים ישראליים שמעניינים את הצוות המקצועי, אך במועדון ממתינים להגעת מנהל מקצועי כדי לנסות ולהאיץ את המהלכים. השמות שהוזכרו הם של חלוץ מכבי פתח תקווה גיא מלמד וקשר מכבי תל אביב גל אלברמן. כזכור בגזרת הזרים למעט גארי קגלמאכר, נדמה כי שני זרים נוספים קרובים לחתימה והם: פלוריין קליין ואליסון דוס סנטוס. כאמור חוץ מקגלמאכר כל יתר הזרים ישוחררו, כאשר על קאמיל ואצק קיימת התלבטות, ומי שיכריע יהיה המנהל המקצועי. כמו כן, במועדון קיבלו החלטה לצרף לצוות פסיכולוג שיעבוד צמוד לשחקנים.
צילום: בית"ר ירושלים האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.