הפועל רובי מתחילה את הפלייאוף

מאת בן סער | הפועל רובי מתחילה את מסעה בפלייאוף כשהמטרה היא אחת- ליגה לאומית!. קוטר: "האווירה טובה, חייבים את הניצחון"

הפלייאוף מתחיל והפועל רובי שפירא תארח מחר את הפועל בית שאן בעכו בשעה 15:00. האדומים מגיעים לאחר שני משחקים ללא ניצחון כאשר האורחים נחו במחזור הקודם וניצחו בשני המחזורים לפני. בשני המפגשים בין הקבוצות העונה משחק אחד הסתיים בניצחון של האדומים ואחד בתיקו. בהפועל יודעים שהמסע אל הלאומית לא פשוט וכולל משחקים מול קבוצות חזקות הן בליגה א' צפון/דרום והן נגד קבוצה שתלחם על חייה בלאומית (במידה והאדומים יעברו את השלבים לפני), אך בקבוצה מאמינים שלמרות חסרונו של דניאל ברק במשחקים הקרובים, יש להם את הכלים לעמוד במשימה.

 מאמנה של הפועל רובי, עודד קוטר, התראיין לחיפה ספורט ודיבר אודות המשחק: "יש אווירה טובה מאוד, אנחנו מתכוננים טוב למשחק ומקווים לנצח, בפלייאוף אין פייבוריטיות- כל משחק הוא כמו גמר גביע ואנחנו חייבים את הניצחון כדי להמשיך עד הסוף". המאמן גם התייחס לחסרונו של דניאל ברק שימשיך לרצות עונש הרחקה: "דניאל הוא שחקן חשוב מאוד והוא יחסר, אני מאמין בכוח של הקבוצה כקבוצה ומאמין בכל שחקן".

ובנושא אחר לגמרי, בערב יום הזיכרון האחרון הייתה השנה השלישית ברציפות שבה עולים נציגי עמותת ״עיר הפועלים״ ונציגים של הקבוצה הבוגרת של הפועל רובי שפירא חיפה, על מנת להניח זרי פרחים על קברי אוהדי הפועל חיפה שהינם חללי צה"ל. חברי הועד המנהל קארין חן ואמיר סביון, הדובר טל פרלמן ושחקני הקבוצה גל אלקנתי, דניאל ברק, אור שליזנגר ונועם בראון, פקדו בבוקר יום שני האחרון 13 קברי חללים אשר מזוהים כאוהדי הפועל חיפה ונפלו במסגרת שירותם הצבאי.

*צילום: דוברות הפועל רובי שפירא.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.