ורמוט: "מסוגלים לנצח את מכבי ת"א"

מאת רובי לוי | עמית זנטי צפוי לפתוח מול מכבי ת"א, מכת פצועים בצד הירוק. ורמוט: "יש לנו סגל לא מאוזן" 

במכבי חיפה מתכוננים למשחק ביום ראשון מול מכבי תל אביב, כאשר לפחות ארבעה שחקנים צפויים להעדר מהסגל בעקבות פציעות: עומר דמארי, קאמיל ואצק, ניקיטה רוקביצה והולמאר אוילפסון. מי שצפוי לחזור לסגל הירוקים ואף להרכב הוא הקשר הצעיר עמית זנטי. באימון האחרון תרגל המאמן גיא לוזון מערך של שלושה בלמים ואין זאת מן הנמנע שיחליט לפתוח במערך שכזה במשחק מול מכבי ת"א. לפי מקורבים למאמן גיא לוזון שיטה של שלושה בלמים היא המועדפת עליו לקראת העונה הבאה.

במכבי עוסקים במציאת מחליף למנהל המקצועי של הקבוצה טור קרלסן, הערכות הן שנמצא כבר מנהל מקצועי ובימים הקרובים תצא הודעה על מינויו, מקורות יודעי דבר מוסרים כי שמו של המועמד המוביל טרם פורסם בכלי התקשורת. בנושא הרכש, ישנו סיכום עקרוני עם שני שחקנים, הברזילאי של מכבי פתח תקווה- אדילסון דוס סנטוס, והמגן האוסטרי פלוריין קליין, אשר סוכנו מקס הגמאייר אישר בפני חיפה ספורט כי המגן קרוב לסיכום. בצד הירוק הוחלט לא להרים ידיים במאבק על המגן אופיר דוידזדה שגם מכבי ת"א חפצה בשירותיו, בחיפה הדגישו שכסף זו לא הבעיה וזה עניין של מה יבחר המגן, בצד הירוק או בצד הצהוב, כרגע נדמה כי דוידזדה מעדיף להגיע לקריית שלום.

באשר לשיחרורים, נדמה כי למעט גארי קגלמאכר כל הזרים ישוחררו. לקאמיל ואצק ישנה הצעה בליגה הצ'כית והשחקן כבר הצהיר בפני מקרוביו שירצה לעזוב. מארק וליינטה שלא מרבה לשחק יעזוב בוודאות, בדיוק כמוהו  גם הקשר אניס אלושי יחזור לקבוצתו. גם בהקשר של הבלם האיסלנדי הולמאר אוילפסון נדמה שנפל הפור והתקבלה החלטה, למרות השכר הגבוה אותו משלמת מכבי חיפה לשחקן, לשחררו מהקבוצה.

בעניין אחר, הבוקר (שישי) התראיין קשר הקבוצה לרדיו חיפה ואמר: "אנחנו מסוגלים לנצח את מכבי ת"א, יש להם סגל איכותי יותר אבל לא תמיד הקבוצה העדיפה מנצחת".

על העונה שחלפה אמר ורמוט: "שהתחילה העונה לא חשבתי שהפערים יהיו כאלה גדולים, השחרור של השחקנים בינואר גרם לכך שיהיה לנו סגל לא מאוזן".
צילום: יוטיוב.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.