מכבי חיפה יוצאת להרצליה

מאת רובי לוי | מכבי "הנטר" חיפה פוגשת את בני הרצליה, לקרב על מיקום ומקום בפלייאוף העליון. רחימי: "המקום שלנו בפלייאוף בסכנה" 

מכבי "הנטר" חיפה יוצאת למשחק חוץ בהרצליה (רביעי, 19:00), לפגוש את הקבוצה המקומית בני הרצליה. הירוקים מגיעים למפגש לאחר שהפסידו במחזור האחרון להפועל חולון במשחק ביתי, 85:74, תוך שהם מציגים יכולת לא טובה וזאת בניגוד לכושר מהמשחקים האחרונים לאחר שהשיגו שישה ניצחונות בתשעת המשחקים האחרונים. במכבי יודעים שהמפגש הזה הוא קריטי על מנת להשיג מקום בפלייאוף העליון. חוץ מהמשחק נגד הרצליה לירוקים צפויים עוד שלושה משחקים (אילת בבית, ירושלים בחוץ, הפועל ת"א בבית).

במכבי מבינים שבהעדרו של וויל גרייבס הם צריכים לקבל יותר משחקנים אחרים בקבוצה, דוגמת: אורלנדו מנדז - ולדז שקולע רק 5 נקודות במומצע בשמונת המשחקים האחרונים. בקבוצה יכולים להיות די מרוצים מהבכורה של ראשון פרימן שקלע 8 נקודות אך מנגד איבד 4 כדורים. 

בני הרצליה מגיעה למפגש ללא השחקן המצטיין שלה העונה כרם משעור (פצוע) שקולע העונה 17.3 נק' למשחק. הרצליה הפסידה ארבע פעמים בששת המשחקים האחרונים ונמצאת בתקופה פחות טובה. במפגש האחרון בין שתי הקבוצות שנערך ברוממה אי שם בחודש ינואר, ניצחה מכבי 99:65, כאשר ווילי וורקמן הצטיין בשורות הירוקים עם 13 נקודות.

לקראת המשחק אמר מאמן הירוקים עופר רחימי: "כל משחק עד לסוף העונה הוא משחק שצריך לבוא ולקחת, כי המקום שלנו בפלייאוף בסכנה. הרצליה קבוצה טובה ומוכשרת ונצטרך להוציא אל הפועל את תכנית המשחק שלנו, בכדי לנצח".

גם ווילי וורקמן שהציג משחק טוב במחזור הקודם מול חולון התייחס למשחק ואמר: "אנחנו יודעים שזה משחק קריטי לעונה שלנו והרצליה זה מקום שקשה לשחק בו. כל השחקנים בקבוצה מחויבים לתת 100% מאמץ במשחק, כדי לחזור הביתה לחיפה עם ניצחון חשוב".
צילום: מנהלת ליגת העל בכדורסל.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.