ירוקים מבושה - הפסד נוסף למכבי חיפה

מאת רובי לוי | מכבי חיפה ממשיכה להתבזות ורושמת הפסד נוסף בפלייאוף העליון. לוזון: "נצטרך לבנות סגל איכותי ומאוזן"

מכבי חיפה ארחה הערב (ראשון) את מכבי תל אביב ורשמה את הפסדה ה-14 העונה, והפעם 2:0 מול היריבה מתל אביב. לוזון ניסה להפתיע כאשר פתח במערך של שלושה בלמים, אבל תוכניות לחוד ומציאות לחוד. מכבי תל אביב ניצחה את המשחק הזה די בקלות. ולאוהדים בירוק נותרו רק עוד שני משחקים לסבול עד סיום העונה.

כבר בדקה הרביעית עלתה מכבי ת"א ליתרון 1:0, לאחר שקיארטנסון עבר את דקל קינן בתוך הרחבה, ומול עומרי גלזר גלגל את ה-1:0. רק בדקה ה-14 ראינו הזדמנות למכבי חיפה, כאשר עטר התקדם עם הכדור לכיוון הרחבה ובעט ממצב נוח, החוצה. בדקה ה-29 כמעט שיווין, ורמוט חדר נפלא לרחבה, בעט לפינה השער וראיקוביץ' הדף בקצות האצבעות לקרן. מכבי הגבירה את הלחץ ובדקה ה-32 בעט מחוץ לרחבה כדור שעבר סמוך לקורת השער. בדקה ה-40 בניגוד למהלך המשחק, בעט טל בן חיים לשער, גלזר הדף ואבי ריקן בעט את הכדור החוזר פנימה ו-2:0 למכבי ת"א, תוצאה שנשמרה עד לסיום המחצית.

במחצית השנייה המשחק התנהל רובו במרכז המגרש, רק בדקה ה-86 בעטה מכבי חיפה לראשונה לכיוון השער של מכבי תל אביב, היה זה עטר שבעט וראיקוביץ' הדף. בסיום כאמור מכבי ת"א 2, מכבי חיפה 0.

מאמן הקבוצה גיא לוזון אמר בסיום המשחק: "אני יודע מה הבעיות, ומה הפתרונות, כלום לא מפתיע אותי, הצוות יושב ויודע מה צריך כדי לשפר את הקבוצה. אני לא יכול להגיד שמישהו מהשחקנים לא התאמץ ולא רצה, בתקופה האחרונה אנחנו עוברים מאילתור לאילתור ואני לא רוצה לתרץ. אני לא חושב שזה משחק של 2:0. יש לנו חוסר איזון גם הגנתי וגם התקפי. חובתנו ותפקידנו להפוך את מכבי חיפה לקבוצה חזקה, כרגע אנחנו לא שם.

עוד הוסיף המאמן: "שהגעתי ידעתי שיש בעיות, אבל עם כל זה סבלנו מחוסר מזל של פציעות, ידעתי שאין שחקני כנף, ישנם הרבה בעיות ואני מנסה לאלתר, זה לא יגרום לי להתייאש ולהרים ידיים, אני בטוח שיש לי את היכולות להפוך את מכבי חיפה לקבוצה יותר חזקה. כרגע אנחנו נמצאים במקום הראוי לנו. בלי סגל איכותי ומאוזן אין לנו מה לחפש. יש לי חוזה לשנה וחצי, לא הייתי מגיע למועדון לשלושה חודשים."

מכבי חיפה: עומרי גלזר, עמית זנטי, גארי קגלמאכר, שי בן דוד, דקל קינן (איאד אבו עביד, 9), סאן מנחם, נטע לביא, אניס אלושי (פיטים אזמי, 58), רועי קהת, גילי ורמוט (איתן וולבלום, 46) ואלירן עטר.
צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.