השלישי ברציפות - הפסד למכבי

מאת מערכת האתר | דווקא בישורת האחרונה וברגעים המכריעים, רושמת מכבי "הנטר" חיפה את הפסדה השלישי ברציפות 

מכבי "הנטר" חיפה רושמת הערב הפסד נוסף, הפעם להפועל אילת, 86:84. חניכיו של עופר רחימי הגיעו למפגש בידיעה שזה משחק שיכול היה להבטיח להם כמעט בוודאות מקום בפלייאוף העליון. הירוקים לא היו במיטבם הערב ויצטרכו להשיג ניצחון אחד, מתוך שני המשחקים שנותרו להם על מנת לתפוס מקום בפלייאוף העליון. (הפועל ירושלים בחוץ והפועל ת"א בבית).

עוז בלייזר בלט במכבי עם 16 נקודות, גם  למנדז -ולדז עם 15 נקודות היה משחק סביר, עם כי לא קלע באחוזים גבוהים. למרות משחק חלש, מכבי הייתה קרובה לנצח הערב. גם כאשר אילת ברחה, הירוקים ידעו להגיב ולצמצם, שמחון היה יכול להיות הגיבור של הערב, לאחר שקיבל הזדמנות לקלוע שלשה ממצב נוח עם הבאזר, אבל לא עמד בלחץ והחטיא.

מכבי פתחה בחמישייה עם: ורגאס, מנדז-ולדז, שמחון, בלייזר ופינקני.

מכבי פתחה טוב את הרבע הראשון ועלתה ליתרון עם סלים של מנדז - ולדז ועוז בלייזר, אילת יחד עם באקנר המצוין הפכה את התוצאה ועלתה ליתרון 18:12, מנדז - ולדז שהיה טוב מאוד ברבע, הפך את התוצאה והירוקים ירדו בסיום הרבע ביתרון, 22:19. ברבע השני אילת השתלטה על המשחק בדרך לריצת 13:0, ויתרון 34:27, מכבי הצליחה להשיב לעצמה את היתרון עם שלשות של מנדז-ולדז ועמית שמחון, אילת לא ויתרה וחנן קולמן אקס מכבי הצליח להוריד את הדרומיים ביתרון למחצית, 47:41.

המחצית השנייה נפתחחה באיחור קל בגלל הפסקת חשמל, אילת עלתה חזק לרבע והוליכה 50:41, וורקמן עם סל ועבירה וורגאס צימקו את הפער, מכבי רצה 7:0 והפער צומק לנקודה בלבד, 63:62. מכבי יכלה לעלות ליתרון, אך פספסה הזדמנויות לסלים, מצד שני אילת קלעה וירדה ביתרון שלוש בסיום הרבע, 68:65.

בתחילת הרבע הרביעי היה נדמה שהמשחק הזה הולך לאילת, שכבר עלתה ליתרון עשר, 78:68, אבל ריצה מרשימה של מכבי עם,ורגאס, שמחון ושלשה של בלייזר, הביאה את המהפך, ומכבי מצאה עצמה ביתרון נקודה, 81:80. אילת לא וויתרה ושתי הקבוצות הרבו להחטיא, במצב של 84:83, הפסידה מכבי חיפה כדור חשוב לאחר שלא הצליחה להכניס את הכדור למגרש תוך 5 שניות. לאחר קליעות מהקו מצד לצד, עלתה אילת ליתרון 86:84, שנשארו 12 שניות לסיום, ורגאס מצא את שמחון לשלשה פנויה, אבל הכדור לא נכנס. בסיום אילת מנצחת 86:84.

קלעו למכבי: בלייזר 16 נקודות, מנדז-ולדז 15 נקודות, ורגאס 12 נקודות 6 ריבאונדים ו-8 אסיסטים, דיברתולומיאו 11 נקודות, פינקני ושמחון 9 נקודות כ"א, וורקמן 5 נקודות, פרימן 4 נקודות, שוטבין 3 נקודות.
צילום: מנהלת ליגת העל.


אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.