תם בטבריה - הפועל רובי הפסידה

מאת רובי לוי | הפועל רובי נוצחה על ידי עירוני טבריה וסיימה את העונה. מלסה: "נתקן בעונה הבאה" 

הפועל רובי שפירא סיימה אחה"צ (שישי) את העונה באופן רשמי לאחר שנוצחה בתוצאה 5:2 על ידי עירוני טבריה, בגמר הפלייאוף של ליגה א' צפון. בהפועל רובי קיוו שיתרון הביתיות יעזור להם ויקדם אותם למפגש מול המנצחת בליגה א' דרום, אבל עירוני טבריה הייתה עדיפה וניצחה את המשחק בצדק.

כבר בדקה ה-7 נשרק כדור עונשין לזכות עירוני טבריה, לאחר נגיעת יד של יוני אוחיון ברחבה, מועמר קראקרה העלה את הטבריינים ל-1:0 עם בעיטה מדוייקת. 2 דקות חלפו ואותו קראקרה העלה את טבריה ל-2:0. בדקה ה-41 צימק גדי מלסה ל2:1.

במחצית השנייה עירוני טבריה המשיכה לשלוט קראקרה (69) וגטהון (75) העלו את טבריה ל-4:1. עומר בוארון צימק ל-4:2 בדקה ה-85, ואחמד סבע קבע את תוצאת המשחק בדקה ה-90, 5:2 לטבריה.

הדעות והרוחות בהפועל רובי חלוקות אודות הישגייה של הקבוצה העונה, חלקים טוענים כי חלק מהשחקנים גילו פחות מחוייבות, ויש מי שטוען שהפועל רובי עשו עונה טובה ולמעשה סיימו את העונה במקום השני והמכובד.

כעת יתפנו בקבוצה לבניית הסגל לעונה הבאה, כאשר ההחלטה הראשונה שתתקבל היא, האם להמשיך עם המאמן הנוכחי עודד קוטר עונב נוספת או שמא לעשות שינוי ולמנות מאמן חדש לקבוצה.

גדי מלסה שחקן הקבוצה, שהיה במצב רוח ירוד ונדמה שלקח את התוצאה בצורה קשה סיכם לחיפה ספורט ואמר: "זו הייתה עונה מאוד קשה וארוכה שלצערי  לא הסתיימה בטעם טוב ונלמד להבא מכול הטעויות ויהיה יותר טוב עונה הבאה."
צילום: פייסבוק הפועל רובי שפירא.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.