קליין בארץ - טרם חתם

מאת רובי לוי | פלוריין קליין נחת בישראל על מנת להתרשם, סוכנו: "העסקה עדיין לא סגורה",לוזון ימשיך על הקווים. פלאנס יצטרף? הפציעה של קינן לא חמורה 

במכבי חיפה מתעקשים כי גיא לוזון ימשיך להיות מאמנה של מכבי חיפה גם בעונה הבאה, לטענת המאמן יש לו חוזה מובטח לעונה הקרובה. כפי הנראה המועדון כבר הגיע להסכמה עם מנהל מקצועי שיחליף את תור קרלסן, אך מכיוון שהוא עדיין עובד בקבוצתו, טרם יצאה הודעה. הערכות הן כי מדובר על מנהלה המקצועי של קבוצת ראיו ואייקנו מהליגה השנייה בספרד רמון פלאנס, מקורב למהלך אישר בפני חיפה ספורט כי אכן הייתה בדיקה מול פלאנס, אך לא אישר כי הספרדי אכן חתם.

המגן הימני פלוריין קליין, נחת בישראל על מנת להתרשם מישראל בכלל ומחיפה כפרט. כפי שפרסמנו כבר, אחד המכשולים בדרך לחתימה הייתה העובדה שהשחקן לא מכיר את ישראל כלל, והיו בו המון חששות. סוכנו של השחקן מקס הגמאייר אישר לחיפה ספורט כי, השחקן אכן הגיע לארץ, אבל העסקה עדיין לא סגורה.

הבוקר עבר הבלם דקל קינן בדיקת MRI ממנה עולה כי השחקן סובל מדלקת בחלק הפנימי של הברך. אין צורך בהתערבות כירורגית . השחקן יעבור טיפולי פיזיותרפיה במהלך 10 הימים הקרובים.
הוסף כיתוב

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.