מכבי חיפה קשר סקוטי מועמד

מאת רובי לוי | במכבי חיפה קמים הבוקר לעוד יום אחרי הפסד. במועדון מנסים לקדם את נושא המנהל המקצועי. ריאן גולד הסקוטי מועמד 

מכבי חיפה רשמה אמש את הפסדה הרביעי ברציפות, וסגרה גם משחק רביעי ללא כיבוש שער. הירוקים מציגים בפלייאוף העליון יכולת ירודה ובתשעת המחזורים האחרונים רשמה שבעה הפסדים! אם רוצים להמחיש כמה העונה הזאת נוראית עבור מכבי, הרי שהצצה על טור הפסדי קבוצות ליגת העל תגלה כי, למכבי חיפה מספר הפסדים זהה לזה של הפועל אשקלון (15), קבוצה ששרדה בשנייה האחרונה בליגת העל.

בקבוצה מקווים לסגור את נושא המנהל המקצועי בימים הקרובים, ונדמה כי הספרדי רמון פלאנס צפוי לקבל את המשרה, מקורות יודע דבר מסרו כי: המועמד המוביל לתפקיד כבר עכשיו מעורב ומתייעצים איתו לפני שמתבצעים מהלכים בקבוצה. בתקשורת בחו"ל פורסם שמו של קשר ספורטינג ליסבון B, ריאן גולד כמועמד למכבי חיפה. גולד בן ה-21 משחק בתפקיד הקשר המרכזי והגיע לספורטינג מקבוצת דאנדי יונייטד הסקוטית, תמורת מיליון אירו. בעונת המשחקים האחרונה שיחק ב-17 משחקים בכל המפעלים, וכבש שער אחד.

בגזרת הישראלים נראה כי השמות הבכירים שיש כרגע לא יגיעו לכפר גלים, המגן אופיר דאוידזדה והקשר עומר אצילי מעדיפים כרגע להצטרף למכבי ת"א. מי שכן צפוי להגיע למכבי חיפה הוא הקשר דן איינבנדר שקיבל הצעה לחוזה גבוה וארוך טווח. גם עומרי אלטמן שירד ליגה אמש עם הפועל תל אביב צפוי להצטרף. כפי שפרסמנו בעבר שחקן נוסף מהפועל תל אביב שצפוי להגיע לירוקים, הוא הבלם-מגן אדי גוטליב. מאור בוזגלו קשר האלופה הפועל באר -שבע, טרם קיבל הצעה כלשהי ממכבי ונדמה כי הפציעה שלו די טרפה את הקלפים, מנגד קיבל השחקן הצעה מחודשת מקבוצתו הנוכחית הפועל באר - שבע.
צילום: יוטיוב.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.