ואז הגיע בר-נתן

מאת רובי לוי | מכבי חיפה מחלצת תיקו 0 מול מכבי פ"ת בתשעה שחקנים. גלזר הצטיין. רק 4200 צופים הגיעו לסמי עופר. לוזון: "בעונה הבאה לא נבייש את הפירמה", "שבוע הבא נחתים ארבעה או חמישה שחקנים" 

מכבי חיפה נעלה היום את עונה שהיא תרצה למחוק מזכרונה. רק 4200 צופים הגיעו לצפות במשחק והשרו על השחקנים אווירת סוף. האווירה שונתה החל מהדקה-59, לאחר ששופט המשחק בשתי החלטות מעוררות מחלוקת הרחיק למכבי חיפה שני שחקנים. (איולפסון וזנטי).

שחקניו של לוזון התגוננו בצורה טובה ונדמה היה שצמד ההרחקות עורר אצל הירוקים משהו. בחצי שעה האחרונה הפעילה מכבי פתח תקווה לחץ אדיר על השער של הירוקים, שהצליחו לעמוד ולסכל את ההתקפות פעם אחר פעם, בסיום כאמור מכבי חיפה מסיימת עונה עם 0:0 מול מכבי פתח תקווה.

בדקה החמישית כדור עומק בתוך הרחבה כמעט מצא את עווד, אבל גינזבורג שוער מכבי פ"ת הקדים את עווד.  המשחק התנהל ברובו במרכז המגרש. ובמחצית הראשונה נדמה היה שהשקט ביציעים השפיע על היכולת במגרש. למחצית ירדו השחקנים ב-0:0.

את המחצית השנייה פתחה מכבי פתח תקווה בשליטה, בדקה ה-48 סלומון הצעיר הפציץ מחוץ לרחבה וגלזר הדף. בדקה  ה-59 סיום צורם לאוילפסון במשחק ואולי בישראל בכלל,  עם כרטיס אדום. באותו מהלך קיבל עמית זנטי גם כן כרטיס אדום, לאחר שלטענת השופט פגע במגבו ללא כדור, ומכבי חיפה נותרה החל מהדקה ה-59 בתשעה שחקנים. היל מהרחקות זו הייתה רק מכבי פ"ת על המגרש. פתח תקווה סיכנה שוב ושוב, אך הגנת מכבי חיפה סיכלה את כל הניסיונות.בדקה ה-89 המצב המסוכן ביותר לזכות מכבי פ"ת, כאשר רומן נגח מתוך הרחבה הישר למשקוף. בדקה ה-94 עוד עצירה הירואית של גלזר חותמת את המשחק והעונה כולה. בסיום 0:0 ותצוגת הגנה מרשימה למכבי חיפה.

בסיום המשחק אמר מאמן מכבי חיפה גיא לוזון: "אפילו במשחק כזה הכל הלך הפוך, שני מורחקים בדקה. טוב שהעונה נגמרה, תפקידנו כרגע לבנות קבוצה וסגל חזק, שלא נבייש את הפירמה. אני מסכים שצריך להיות המון שינויים, אנחנו עובדים על זה. מאמין שכבר בשבוע הבא נחתיםארבעה או חמישה שחקנים. בלי קשר למנהל המקצועי. לפעמים מציגים עניין של מנהל מקצועי באור שלילי, וזה לא נכון, לי ולמנהל המקצועי יש אותו אינטרס ונעבוד בשיתוף פעולה מוחלט. אני מבטיח שמה שנראה כאן העונה הזו, לא יקרה בעונה הבאה."

מכבי חיפה: עומרי גלזר, איאד אבו עביד, שי בן דוד, הולמר איולפסון (הורחק, 59), גארי קגלמאכר, נטע לביא, מוחמד אבו פאני (יניב בריק, 78), איתן וולבלום, עמית זנטי (הורחק, 59), גילי ורמוט ומוחמד עוואד (יהב גורפינקל, 66).
צילום: האתר הרשמי.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.