מכבי רוצה פלייאוף עליון

מאת מערכת האתר | מכבי "הנטר" חיפה תארח את הפועל אילת למשחק שניצחון בו, שווה פלייאוף עליון. רחימי: "נבוא לנצח את המשחק" 

מחר (שני, 20:55) מכבי "הנטר" חיפה תארח את הפועל אילת בהיכל הספורט ברוממה. הירוקים שמגיעים למפגש לאחר שהפסידו במחזור הקודם לבני הרצליה, במשחק שכבר היה בידיים שלהם, מבינים שניצחון על אילת יכול להבטיח מקום וודאי בפלייאוף. לחניכים של עופר רחימי צפויים עוד שני משחקים במסגרת העונה הסדירה, מול הפועל ירושלים בחוץ ומול הפועל תל אביב בבית.

כאמור הירוקים הפסידו במחזור הקודם לבני הרצליה, לאחר הארכה בתוצאה 96:94. מכבי כבר הוליכה במהלך הרבע השלישי בהפרש של 15 נקודות. במכבי מקווים לקבל מפינקני את אותה היכולת שהציג מול בני הרצליה, לאחר שקלע 24 נקודות, והיה המצטיין בשורות מכבי "הנטר" חיפה. לעומתו הזר ראשון פרימן לא ממש הצליח להתאקלם בקבוצה עד כה (שיחק שני משחקים בלבד), ובקבוצה מקווים לקבל ממנו מעט יותר תוצרת. הירוקים כזכור חסרים את השחקן המצטיין וויל גרייבס שסיים את העונה.

לקראת המשחק אמר המאמן עופר רחימי: "כולם יודעים כמה המשחק הזה חשוב בשבילנו וגם כולם יודעים שאילת קבוצה טובה. אנחנו צריכים לבוא, לבצע את העבודה שלנו ולנצח את המשחק".
אורלנדו מנדז-ולדז שחקן הקבוצה אמר: "הכל עדיין תלוי בנו ובגלל זה אני חושב שאנחנו עדיין בעמדה טובה בכדי להיכנס לפלייאוף. מחכה לנו לוח משחקים קשה עד לסוף העונה הסדירה, אבל לאורך כל העונה הקבוצות די שוות זו לזו וכל קבוצה יכולה לנצח את השניה. אילת נמצאים ברצף טוב, אבל כבר ניצחנו אותם פעמיים העונה ואנחנו רוצים לנצח פעם נוספת".
צילום: מנהלת הליגה.

אין תגובות

מופעל על ידי Blogger.